Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátnőmmel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel egy másik lány miatt aki sokkal fiatalabb mint én, de nem biztos, hogy összejöhet. Honnan tudhatom, hogy megérte-e és hogy bejövök-e a másik lánynak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 20:51
 1/5 anonim válasza:
100%

Az életünkben szinte minden dologért áldozatot kell hoznunk, noha az csak később derül ki, hogy vajon megérte-e vagy sem... És szerintem ha már elérted azt a pontot, hogy egy másik lány iránt vonzódsz, akkor a régivel már nem lett volna teljes az idill. Valószínűleg ez a szakítás előbb-utóbb megtörtént volna, csupán idő kérdése volt. Hiszen ha igazán szeretünk valakit, nincs szükségünk másra.

Ha a másik lány értesül a szakításodról és érdeklődően közeledik Hozzád, akkor biztosan tetszel neki.

2008. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tud róla, de egyenlőre fura a helyzet, még nincs semmi konkrét...csak nem akartam a volt barátnőmet is átverni, ezért szakítottam vele.
2008. aug. 8. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor varnod kell meg. Egyebkent szep volt toled,hogy nem verted at a volt baratnodet es nm a hatamogott csinaltad mas pasikkal ellentetben.
2008. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát én mindig is ilyen voltam, köszönöm! :) várok, de nehéz... :/
2008. aug. 8. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem okosan döntöttél,sokkal jobb így, minthogy megcsaltad volna és fájdalmat okozol az exednek, szerintem várj picit és próbálj meg lassan közeledni a másik lány felé ;)
2008. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!