Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma lesmarolt egy srac. En nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesmarolt egy srac. En nem akartam. Es nagyon rossz volt. Utana is rosszul ereztem magam. Van egy egy eves kapcsolatom. Mindennel jobban szeretem a baratomat. Nem akarom elvesziteni. Buntudatom van. De ez tortent. Ez megcsalas?

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 00:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Ha nem akartad, akkor nem.
2014. szept. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Hogy történt?

Ha erőszakoskodott, és a szátok összeért végül, de te eltoltad, akkor kimondható, hogy te nem voltál benne a dologban, rád lett kényszerítve, ilyenkor nem a barátod ellen cselekedtél.

Ergó nem beszélhetünk megcsalásról.


De persze ez attól függ, hogy is történt pontosabban.

2014. szept. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Ha rád mászik egy tapló akaratod ellenére, az nem megcsalás, emiatt ne legyen bűntudatod.
2014. szept. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Lesmárolt, tehát viszonoztad, vagy csak megpróbálta, de te elfordítottad a fejedet?
2014. szept. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Akaratod ellenére nem megcsalás.
2014. szept. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás, de könnyítene a lelkeden, ha elmondanád a barátodnak. Mert elvileg Te le lettél smárolva, nem tehetsz róla. És ha őszinte vagy, jobb, mintha később esetleg mástól tudná meg, és jobb, mint a bűntudat, amit valszeg azért érzel, mert a fiú úgy érezte, hogy lesmárolhat vagy hogy van esélye nálad (nem tudok részleteket).


A barátod - ha értelmes -, ki fog akadni persze, de nem fog lek*rvázni téged, csak a fiút fogja szidni. És tudni fogja, hogy jó a csaja. :)

L23

2014. szept. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Hat ellenkeztem.es megfogta a fejem es megcsokolt.mast nem tudtam tenni mert szinte megfullasztott a nyelvevel.
2014. szept. 14. 00:53
 8/39 anonim ***** válasza:
64%

ennek már volt előzménye az biztos.

dumáltatok,flörtöltetek neten-megcsalás

eljutottál egy kettesben töltött egyértelmű helyzetbe,esetleg randiba-megcsalás

nem pofoztad fel,nem lökted el-ezért megcsalás.

szóval nem kapsz feloldozást,mert ami történt az logikus végeredménye az előzményeknek.

2014. szept. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Én a végén pofon vágtam volna. L
2014. szept. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 RRR ***** válasza:
100%

nem!

de legközelebb ránts fel a térded a tökébe az segít ilyenkor!!!!

2014. szept. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!