Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek velem?

Figyelt kérdés
Nem mondom jo pasinak magam de sok mindenkinél azért csak jobban nézek ki...de még is ismerek oLyanokat akik csunyábbak és mégis már nem szüzek és sokat csajoznak meg szexelnek én meg még szűz vagyok és csokolozni se csokoloztam...szerintem ez miatt van: ha valakinek nagy a haveri társasága és sok csajt ismer akkor még ha csunyább is valamelyik csaj haverjának igyi ugyis megtetszik én nekem azonban van 2 fiu barátom azt kész...szerintem nem a külső számit hanem hogy sok csajt és sok haverod legyen...uristen de hosszu :DD
2014. szept. 18. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak jó dumádnak és kisugárzásodnak kell lenned, meg egy raklap önbizalom sem árt, bár nyilván az első kettő az ennek a függvénye :D
2014. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat csinal az hogy egy fiunak milyen dumaja van es hogy mennyire vicces! Ha egy kicsit csunyacska az nem szamit annyira ha tenyleg nagyon jo a dumaja! Most nem azt mondom hogy egy a szepseg nem szamit de szamit de amelett meg kell legyen egyeb tulajdonsagok is!
2014. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az számít, ha van tököd hozzá, hogy elmond egy csajnak, mit akarsz tőle..
2014. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja , az előbbi válaszolóknak igazuk van de neked is mert az mit sem ér ha nincs társaság ahol ismerkedhetnél. Nekem is ez a bajom így megértem . :/
2014. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ha ujbol kezdhetném teljesen más hogy csinálnám de hát :/...amugy nem tudom mi lesz...ez igy nagyon szar
2014. szept. 18. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!