Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet olyan férfit találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan férfit találni, aki tényleg komoly gondolkodású, és szeretne házasságot, családot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez valamelyest hülye kérdés, mert erre nem létezik általános igazság. De kíváncsi vagyok a saját sztoritokra, hol találtátok meg életetek párját.

Én egyszerűen hiába próbálkozom. Volt, akivel elvileg még az elején tisztáztam az elképzeléseinket, aztán másfél év után közölte, hogy neki nem is annyira fontos a papír, a gyerek meg csak nyűg. :(



2014. szept. 27. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Én pl szeretnék családot és gyerekeket. 26F
2014. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én konkrétan akarok majd, de nem most. Majd úgy 8-10 év múlva.

26/F

2014. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De gondolom, olyan feleséget szeretnél, aki szintén benne van a BDSM-ben. :D Már ez is szűkíti a kört. :)
2014. szept. 27. 19:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt jól látod. Kicsit úgy érzem túlságosan is szűkíti.:D
2014. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Saját sztori? Csak belebotlottam...


Nem kerestem én tartós kapcsolatra senkit sem, még véletlenül sem. :D


Csak kalandozgattam...


Aztán megismertem a páromat, és tudtam, akarom őt! De azt is tudtam, ő olyan, hogy vele vagy komolyan gondolom, vagy sehogy...

Átrágtam magamban a dolgokat, és úgy döntöttem, legyen, bilincsbe verem magam. :D


Nem bántam meg.... :)

2014. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ahhoz részemről el kell telnie úgy 1,5-2 évnek hogy már együtt élünk, hogy el merjem dönteni h tőle szeretnék e gyereket.
2014. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sosem fog sikerulni nekem :/ 26/f
2014. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem elég a szexelgetés?
2014. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Jelen!

De amíg a nőknek a beképzelt, bunkó macsók jönnek be, addig esélyem sincs

2014. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok kérdező. :) De minő véletlen, a sors úgy hozta, hogy Én sem találok magamhoz illő személyt. A korombéliek pedig komolytalanok, akikkel nem lehet tervezni. Ráadásul most ért egy hatalmas csalódás és jelenleg bár vágynék kapcsolatra, képtelen lennék bárki iránt úgy érezni.

De hidd el, átérzem a problémád, nagyon is. Igaz, a gyerek nekem annyira nem vágy, de egy komoly kapcsolatot csak is házasságban tudok elképzelni. Aztán a gyerek attól függ, hogy képesek vagyunk-e azt a minimumot megadni, amit szükséges és az, hogy az illető párom ha lenne, elég komoly lenne-e hozzá.

Más szóval kérdező: erre meg kell érni és ez mindenkinek máskor érik be, ha csakugyan beérik.


23/F

2014. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!