Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon csúnyán összeverekedtün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyán összeverekedtünk a párommal ezt még helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés

a pénteki este bulizni voltunk és egy fiú elkezdett nekem udvarolni és szerinte én flörtöltem vele nah de rá is rányomult egy lány elég sokat ittunk is majd otthon (együtt élünk) nekem esett hogy milyen egy ribiként viselkedtem erre lekevertem neki egy hatalmas pofont ő pedig vissza adta és így elkezdődöt nagyon csúnyán összeverekedtünk neki felrepedt a szemöldöke nekem a szám és neki még egy hatalmas monoklija is lett meg kék zöld folt vagyunk mindenhol másnap összepakolta pár cuccát és azt mondta időre van szüksége hogy átgondolja a helyzetet :(


most mit csináljal szeretem és ő is engem tudom de nem kellett volna azért leribiznie meg se tudtuk beszélni rendesen a dolgokat mit tegyek?

én 22/L ő 25/F


2014. okt. 5. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
békülős dugás :D
2014. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemlitek egymást. Idióták vagytok mind ketten. Nem akartok vmelyik valóságshowban szerepelni?
2014. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Minek kellet megpofozni?gratulálok..
2014. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mert nagyon csúnyákat mondott rám alaptalan dolgokst és csak mondta és mondta (ordibálva) hajnal 3-kor fáradtan ittasan elgurult nekem is a gyógyszerem :(
2014. okt. 5. 12:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szanalmasak vagytok mindketten, mint ket 14 eves. nem is lep meg engem hogy ket honap utan szakitotok:)
2014. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A ribi az (többek között), aki más pasikkal flörtölget (rosszabb esetben dug is), annak ellenére, hogy van párja.

De neked MÉG OTT IS VOLT VELED!!! Igen, épp ezért tényleg r*banc voltál! Ha akként viselkedtél, akkor miért neked áll feljebb, hogy ő ki is mondja? Felnőttként el kell tűrni, és/vagy visszavágni azzal, hogy őrá is nyomult egy csaj (persze akkor egy szavad se lehet, hogy ő ellenezte a lány közeledését, mert van barátnője).


Szóval te tartozol bocsánatkéréssel elsősorban, csak utána várhatsz el bármit is tőle.

2014. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de épp ez a lényeg hogy én NEM flörtöltem senkivel SE elhajtottam a fiút többször is és egyértelműen közöltem vele hogy nem érdekel és van párom de a pasim szerint meg flörtöltem és biztos azért nyomult annyira pedig NEM
2014. okt. 5. 13:10
 8/13 A kérdező kommentje:
rózsaszín....fehér, magyarok vagyunk..
2014. okt. 5. 13:19
 9/13 anonim ***** válasza:

Bocs, ezt a 14 évesek nevében kikérem magamnak.


Neharagudj, erre se alkohol, se drog, se hajnali időpont nem megfeleő indok. Olyan állatias szintre sikerült lemenni mindkettőtöknek, ami normális embernek elképzelhetetlen.

Egyszerűen nem értem, fel sem fogom miért:

-nem érzel belső késztetést arra, hogy szembeköpd a tükröt

-akasz még BÁRMIT is ettől az állattól


Egyszerűen nem. Nemértem.

2014. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindketten r**bancként viselkedtetek, hogy így fogalmazzak.

Elmentek buliba, te flörtölsz valakivel, ő is valakivel. (Persze, aztán fogjunk rá mindent a piára.)

Gondolom, élveztétek a helyzetet, elvégre egyikőtök sem teremtette le azt a másikat, aki épp rá nyomult.

Most ezek után mit mondjak? Csak gratulálni tudok. Egyikőtök sem érett egy kapcsoaltra, jobb lenne, ha külön folytatnátok, de lehetőleg úgy, hogy pár évig még sem te, sem ő nem alakít ki komoly kapcsolatot.

2014. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!