Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a barátnőtökrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a barátnőtökről kiderülne vmi durva dolog?

Figyelt kérdés
Mondjuk, hogy cigány, vagy rossz tanuló, hogy van egy értelmifogyatékos testvére, vagy a legrosszabb, hogy jehova tanúja... Mindegyikre irjátok hogy mit tennétek olyankor
2014. okt. 9. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Cigány-> szakítanék

Rossz tanuló, fogyatékos -> nem zavarna

Jehovát meg elküldeném egy melegebb éghajlatra...

2014. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Cigány: Egyből kiszúrható, ergo már barátnőnek szóba se kerülhetne.

Rossz tanuló: Engem nem zavarna, de azért igyekezném motiválni, mert ugye mindenen lehet javítani :)

Értelmifogyatékos a testvére: Ezen mi a probléma? Én nem csinálnék belőle problémát

Jehova tanúja: (lsd. cigány)

2014. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Az hogy cigány az miért durva,meg hogy rossz tanuló(nemtudhatjuk hogy miért az),értelmifogyatékos a testvére az se baj,jehova tanúja,hihet amibe akar,de ne próbáljon megváltoztatni.
2014. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Látom neked is a durva dolgok nagyon azok.
2014. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hogy cigány ---> Nem jönnék össze vele elve.

rossz tanuló ---> Segítenék neki a tanulásban.

van egy értelmi fogyatékos testvére ---> Nem lenne gond.

hogy jehova tanúja ---> Nem érdekel a vallása senkinek. Amég az mellett tud normális értelmes ember maradni.

2014. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Számomra durva dolog a megcsalás. A felsoroltak mind kiderülnek, mielőtt a barátnőm lenne. Rasszista nem vagyok, ahogy elitista stréber sem. A testvérét senki nem tudja megválasztani és azt inkább becsülöm, ha valaki összetart a családjával a nehézségekben is.


Egyedül a vallás kizáró ok, mert az eltérő nézetek (főképp az említett példa esetén) elég hamar éreztetik a hatásukat egy kapcsolatban. Nyilván ilyesmiért se hagynék ott senkit, de onnantól jó esély van rá, hogy saját magától tönkremenne a kapcsolat.

2014. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezen akkorát nevettem, ahogy sorolod a dolgokat:) Cigány, rossz tanuló, értelmi fogyatékos testvér....de a legdurvább, jehova tanúja...a végére szinte vártam volna, hogy " a legszörnyűbb, ÜGYVÉD" :)


Komolyra fordítva a szót:


- ha cigány lenne (ami azért elég feltűnő), de mégis csak később tudnám meg, nem zavarna, ha addig minden rendben volt köztünk

- ha rossz tanuló, segítenék, inspirálnám

- fogyatékos testvér semmiben nem változtatná a véleményemet

- jehova tanúja-nem értek hozzá, pontosan mit jelent, miben nyilvánul meg, de ha annyira fanatikus hívő lenne, ami már a mindennapokban összeegyeztethetetlen az én életvitelemmel, abból lehetnének gondok. Mindenesetre emiatt sem dobnám ki rögtön, esélyt kell adni, majd elválik

2014. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!