Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért csinálja? (távkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja? (távkapcsolati gondok, bővebben lent)

Figyelt kérdés
a helyzet a következő: a barátom nem lakik túl közel hozzám, ezért csak hétvégente tudunk találkozni, úgy, hogy egyszer én megyek hozzá, egyszer meg ő jön hozzám. most hétvégén úgyvolt hogy ő jön, de beütött neki egy anyagi gond és mondta h sajnálja de alig maradt pénze, és hogy nem tud eljönni. erre ma mondta, hogy lehet mennek el este bulizni a haverjaival. most akkor piálni meg bulizni van pénze de arra nincs h velem találkozzon? :'( és ez tök szarul esik próbáltam is éreztetni vele, de nem vette a lapot. mit tegyek?
2010. jan. 23. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
honnan veszed h nem a haverok pénzén megy bulizni?
2010. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne észrevetetni próbáld,ha nem mond el neki,de vigyázz,ne vond felelősségre,mert az balul üthet ki. kérdezd,hogy mi okzta a pénzhiányt stb. a buli lehet meghívás is és akkor nem múlik sok a pénzen...
2010. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocsi, de nem lehet hogy leakar rázni?:S Nyitott szemmel járj.. én csak ezt tudom mondani:S
2010. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éreztem már magam hasonló helyzetben...:/ (azt mondta nekem, hogy nincs pénze totál le van égve, nem tudunk elmenni xy helyre... aztán másnap újságolta nekem, hogy 40 ezer forintért vett napszemcsit..na m1.)Szóval, szerintem járj utána a dolgoknak, ne hagyd magad becsapni és nézz a körmére. A haverok pénzén is lehet hogy fog inni, de azért nem hinném hogy üres zsebbel indul el bulizni. Mondd el neki, hogy mi bánt és a reakcióiból le fogod tudni szűrni, hogy mi az igazság.
2014. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!