Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak neki mert az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak neki mert az én ötletem nem jó?

Figyelt kérdés
Nemsokára 1 évesek leszünk barátnőmmel és akarok neki adni vmit eleinte egy pizzára gondoltam ami feliratozva lenne de hát mégis 1 év nem kellene vmi személyesebb ?
2010. jan. 24. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a pizzát nagyon gyorsan! Szexis fehérneműt vegyél! Imádni fogja, ahogyan te is...
2010. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi is nemsokára 1 évesek leszünk párommal, nekem nagyon tetszene a feliratozott pizza =D de ha írsz mellé 1 verset (ha szereti az ilyesmit), esetleg feldjszjted a szobád (gyertyák, mécsesek 1 kis illóolaj) akkor sztem el lesz ájulva =D a szexi fehérneműt szerintem inkább a lányra kell bízni, már csak azért is, mert nem hiszem, hoyg eddig a fehérneműje méreteit nézegetted, és 1 rossz méretű fehérnemű ajándékba kicsit érdekes lenne =D
2010. jan. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amm lehet, h a kérdező nem feltétlenül annyira balga, h egy év után nem tudja a barátnő méreteit. Ha mégis így lenne, akkor még mindig ott van pl. a hálóing, mint lehetséges választás. A személyes tapasztalataim alapján a fehérneművel egyszerűen nem lehet mellélőni, mindenkinek tetszik!
2010. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát, kinek mi x) én jobban szeretem magam kiválasztani a fehérneműimet és meglepni a páromat azzal h mikor kimegy a szobából fehérneműre vetkőzök és bebújok a paplan alá. ha ő venné nekem nem lenne akkora hatása =D én jobban szeretem ha párom kis apróságokkal gondol rám, amiket ő talál ki és ő visz véghez, mint a boltban kapható sablonos dolgokat =) és nem hinném, hogy spec az én párom tudná a melltartóm méreteit, legalábbis eddig nem vettem észre h a melltartómat vizsgálgatta volna a melleim helyett x)
2010. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én azóta gondolkoztam és vmi nagyon személyeset szeretnék és gondoltam fehérneműre de az egy kicsit furi lenne és ilyen fotóalbum is van már szval nemt om
2010. jan. 24. 13:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a pizza dolog nagyon jó ötlet... azt tudom még ajánlani én is, hogy kicsit romanikusabb legyen. Nem kell túlspilázni, de pár gyertya az asztal közepére, meg egy szépen megterített asztal, estleg kis pezsgő sokat tud dobni ezen. Igazi romantikus meglepetés és imádni fog érte. Ezt garantálom :P :)


21/L


Amúgy én is ilyen romantikus vacsira vágyom, bár nálunk a 3. év ünneplése lesz 27-én. :) Mi lehet étterembe megyünk.. sajna nálunk ezt inkább én szervezem.

2010. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akk a vacsi elég ? és ha veszek vmi tárgyat h legyen emléke erről az 1 évről ?
2010. jan. 24. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:

A vacsi mellé, ha szeretnél, vehetsz valami apróságot, am emlékezteti Rád és az 1 évre. De szerintem egy romantikus vacsora mellé nem kell komolyabb (drágbb) dolgot venned.


Vehetsz neki egy sálat, vagy fülbevalót..pl.


21/L

2010. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Digitális képkeret?A legjobb képeitekkel? :)
2011. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!