Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi egyszer kijelenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi egyszer kijelenti, hogy nem akar párkapcsolatot, az még változhat idővel, vagy vegyem biztosra?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja találkozgatok egy 23 éves sráccal, aki már a megismerkedésünkkor megmondta, hogy nem akar párkapcsolatot,mert szabad akar lenni és sok időt fordítani a saját dolgaira. Először ez rendben is volt, gondoltam majd jól érezzük magunkat, úgyis mindketten szinglik vagyunk, aztán majd meglátjuk. Igazából jól meg is vagyunk, a szex csodás, ő mindig mondja, hogy sosem látott még ilyen szép lányt, mint én, sőt ami furcsa, hogy többször mondta már, hogy "szeretlek". Én ezt nem tudom mire vélni, mert ha én szeretek valakit, akkor azzal kapcsolatot akarok. De ő kijelentette, hogy nem akar kapcsolatot, nem azért mert csajozni akar mellettem, hanem csak szimplán nem. Én viszont kezdem úgy érezni, hogy mivel nem vagyok már 16 éves, ideje lenne komolyabbra fordítani a dolgokat valakivel és nem fecsérelni olyanra az időmet, akivel nincs jövőnk. Szóval gondolkozom, hogy elküldöm a fenébe, csak nehéz, mert amúgy meg csodálatos az együtt töltött idő és ha lenne rá esély, hogy meggondolja magát, akkor én őt választanám. 24/L

2014. okt. 16. 23:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Te rúgod fel a szabályokat, és te küldöd el a fenébe?

Ezért mondom, hogy necces a szexbarátság, mert előbb utóbb 98%-ban a lányok elkezdenek "többet akarni".

A srác korrekt volt. Megmondta, hogy semmi kapcsolatosdi. De te meg elkezded a szabályt felrúgni. (közvetlen szex utáni "szeretlek" nem érvényes sosem!)


Ha kapcsolatot akarsz, akkor olyat kell keresned aki szintén azt keres.

Hacsak... a srác nem esett beléd. (szexkapcsolatból sokszor előfordul)


Szóval a fenébe elküldeni nem csak nehéz neked, de nem is korrekt. Ő tisztán játszott, te kombinálsz.


Ettől függetlenül innentől kezdve eltérnek az igények méghozzá alap kérdésben idő kérdése a szakítás. (vagy beismerni ha ő is szeret téged.)

2014. okt. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Tehát rá akarsz telepedni a sok hülyeségeddel. Én sem engedném, mert számomra is fontosabb a szabadságom, mint egy minden percben telefonálgató perszóna, hogy hol vagyok és éppen mit csinálok. Nem kapunk levegőt tőletek, vedd már észre! Jöhet a lepontozás, akkor is ez az igazság.
2014. okt. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Tudtad mibe vagsz vele (csak dugas), akkor ne varjal tobbet. K.vakoknal ez ugy szokas, rendes kapcsolat nelkul. Szanalmas vagy te is meg a srac is.
2014. okt. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Azért az erős hogy "felrúgom a szabályokat", mert az emberi kapcsolatok folyamatosan változnak, így a szabályok is változnak. Én sem tudtam még másfél hónapja, hogy majd többet fogok akarni tőle.

A szeretlek meg nem szex után hangzik el, hanem hétköznapi szituációkban. És azt látom, hogy a srácnak vannak (valamilyen) érzései, mert ha meglát, akkor vigyorok, mint egy kisgyerek, aki éppen meglátta a mikuláscsomagot az ablakban, de ennek ellenére ő nem akarja magát lekötni.

2014. okt. 17. 00:01
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

De felrúgod. A szabályokat ketten hoztátok, most egyoldalúan kombinálsz.

a szabályok akkor változnak korrekten, ha ketten változtatjátok meg.

Ha már kapcsolatot akarsz ezt illik tudni.

(kapcsolaton belül ez ugyanis fokozottan így lesz)


Ha kijelentette, hogy nem köti le magát nem is fogja valószínüleg.

2014. okt. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Amúgy 2. neked elég furcsa elképzelésed van a kapcsolatokról. Miért akarnék rátelepedni? És egyáltalán nem szoktam hívogatni sem, hogy mit csinál és merre van. És a kapcsolat sem arról szólna, hogy rátelepszem. Sajnálom, hogy a férfiak egy része így vélekedik a nőkről.
2014. okt. 17. 00:05
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

#6

A rossz tapasztalat mondatja velük :)

Sok rémtörténet van arról milyenek a férfiak, de hidd el a nők sincsenek lemaradva mögöttünk :)

2014. okt. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De ezek a dolgok nem lettek kimondva szabályként. Régebben barátok voltunk és barátilag mondta, hogy ő nem akar kapcsolatot. Aztán eltelt egy csomó idő, aztán ő előjött azzal, hogy tetszem neki és elkezdtük ezt az egészet. Akkor nem mondta, hogy mik a tervei velem, én meg nem akartam faggatni, gondoltam majd alakul. És csak most mondta konkrétan, hogy nem akar kapcsolatot.
2014. okt. 17. 00:09
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Ezen lehet vitázni, csak nem érdemes.

Ő megmondta, hogy nem akar. Akkor is, most is. Miért kombinálsz akkor?


Nem értesz a férfiakhoz látszik. Ha a azt mondjuk, hogy huzat van kérlek csukd be az ablakot az nem azt jelenti, hogy nem törődsz vele, sem pedig mást. Ez azt jelenti, hogy huzat van kérlek csukd be az ablakot.


Mi nem kombinálunk sokat. Azt mondjuk ami van. Nem kell apellálni mindenfélére. Nem vagyunk bonyolult lények. Azt értsd amit mondunk és kész.

Szóval azt mondta nem akar kapcsolatot. Ne kombinálj, mert ez azt jelenti, hogy nem akar kapcsolatot. Pont!

(tanulj férfiul, megéri)

2014. okt. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
szerintem mond neki h többet ne bánjon így veled.Csak sex és más semmi.Szal ne mondogassa h szeretlek meg ne akarjon veled találkozni sexen kívűl.Ez a véleményem.Nem rugtad fel a szabályokat inkább ő mert nem te mondtad h szeretlek...............Mond meg neki h ha nem akar komolyat akkor ne is húzza az agyadat ilyenekkel csak dugjon meg oszt kész.Ha meg többet akar akkor csinálja ugy, ha meg nem tud leállni csak huzza az agyadat h ilyeneken gondolkozz akkor hagyd rá.Ez már nagyon rossz játék.Én is voltam ilyenbe és tragédia mert hülyének néz.Ezzel azt akarja elérni h csak is kizárolagos ágyasa legyél h ne is akarj mással kezdeni mert akkor ő kereshet mást.Ez már durva játék veled szembe.Gondolom te meg nem ismerkedsz mással mert húzza az agyad ilyenekkel és inkább hűséges maradsz??Na ugye !!!Ne legyél a tulajdona.
2014. okt. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!