Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nálatok kizáró ok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok kizáró ok ha a fiú mozgássérült? 15/f

Figyelt kérdés
A törtenetem érdekes, régen tudtam járni, bmx-ezni stb. Aztan lett egy súlyos csípőficamom amit tavaly megműtöttek! Idén is mütöttek és kb 1 év mire a régi leszek, de már nagyon egyedül érzem magam! Volt már barátnőm, csókólóztam is, népszerű voltam a suliban! De most egy lány se akar semmit tőlem, mert egy " nyomorék" vagyok. Az utóbbi 1,5 évben a poklok-poklát is meg jártam, annyi fájdalmam volt. Emiatt a műtét miatt harmadjára járom a hetediket, holott nem vagyok egy hülye. Engem nem érdekel a szex, én csak egy rendes okos barátnőt szeretnék!! Aki elfogad!
2014. okt. 20. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét hozzá!
2014. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. okt. 20. 16:17
 3/8 anonim válasza:
100%
Én elfogadnálak. Senki sem tökéletes, balesetet pedig nem tudsz kivédeni.
2014. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az h egészségesen születtem. Valami marha elbaszta az életem!
2014. okt. 20. 16:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Ami a legjobban fáj, hogy régen a legjobbak között voltam bmx-ben és ezt nem tudom felfogni. H miért pont én lettem ilyen!
2014. okt. 20. 16:42
 6/8 anonim válasza:
Ne keseredj el ! 1 év !.és ha nem is találsz addig barátnőt ottvannak a barátok! Egyépként mindig vannak kivételek , biztos van olyan lány akinek még így.is tetszel . Nekem se lenne kizaro ok
2014. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Barátaim már nincsenek! Régebben sok lánynak tetszettem, adok magamra izmos vagyok, és sokan mondják h jól nézek ki.
2014. okt. 20. 19:26
 8/8 anonim válasza:
Szia ! Érdeklődnék , hogy azóta sikerült-e barátokat , barátnőt találni ? :)
2015. márc. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!