Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem zavar a párom szó....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar a párom szó. Miért lett ekkora divat? Barát, barátnő, férj, feleség már nem jó?

Figyelt kérdés
A "legjobb" mikor 18 évesek mondják, tiszta szánalmas.

2014. okt. 23. 15:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Miért lenne szánalmas? Te az a fajta megkeseredett magányos lélek vagy, aki minden szarságon kiakad?
2014. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted engem ez mennyire érdekel? van fontosabb dolgom is, hogy ilyen hülyeségen fent akadjak
2014. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
71%

lehet, hogy ezt gondolod, de én homoszexuálisoknál tapasztalom/tam inkább, hogy ezt használják. Mert ez hagy egy "kiskaput": ha azt mondja, hogy "párom", az lehet férfi és nő egyaránt :)

Én nem tartom zavarónak, ha valaki ezt használja, de nem hiszem, hogy én is mondanám :D

2014. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Én nem tartom "szánalmasnak", és nem zavar.


Hadd hívja már mindenki úgy azt a fiút/lányt, férfit/nőt, akit szeret, ahogy neki jólesik.

2014. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
De miért szánalmas?
2014. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sokkal jobb, mint a pasim meg csajom.
2014. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Huszonévesen többéves kapcsolatnál elég fura lenne a barát/barátnő. Mint a csajom/pasim. Én csak azt utálom, amikor egy nő jogi kérdést tesz fel a Családi kapcsolatok témakörben, páromnak nevezi a "barátját", aztán mire mindenki kiakad, hogy jogilag semmi közük egymáshoz, akkor a kérdező puffog, hogy dehát a párja az már 10 éve a férje. Tehát más lesz az eredmény, ha a párjáról, és más, ha a férjéről beszél valaki.
2014. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Én is utálom! Olyan modoros, nyafogós, mint régen a nejem... Áááá hányok tőle.
2014. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint ez a kifejezés egy konstans dolog a párkapcsolatok pedig közel sem azok, főleg nem tízen éves korban. Úgy gondolom, hogy sokan csak nyomatékosításra használják amivel nem is lenne gond de nem 1-2 hónapos kapcsolat esetében.


Nem értem, hogy mi a probléma a kérdéssel, ezt az oldalt erre fejlesztették ki.

Ha hülyeségnek tartod ezen kérdést akkor nem értem, hogy miért válaszolsz?!

Ezek szerint neked is gyönyörű életed lehet.

2014. okt. 23. 15:25
 10/18 A kérdező kommentje:

8

Na', megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül.

Gyere hányjunk együtt:-)


Azért tartom szánalmasnak, mert 18 évesen úgy beszél az 1 éves párkapcsolatáról mint ha 20 éve együtt lennének és még ezt tetőzi egy páááárom szóval!


Biztos vagyok benne, hogy mindenkinek van ilyen "problémája", hogy olyan dolog zavarja ami nem kellene.

Hát' nekem ez.

Amúgy engem is idegesít, hogy ez idegesít de nem tudok mit csinálni mert mikor már 20szor olvasom ezt a szót gyakorin már forog a szemem:-)

2014. okt. 23. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!