Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megalázó-e egy nő számára, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázó-e egy nő számára, ha mindenki tudja (beleértve a srácot is) a környezetében, hogy neki tetszik a pasi?

Figyelt kérdés
Srác viselkedése érthetetlen számomra, van hogy beszélget velem, úgy értem hogy odajön hozzám, másik pillanatban meg félrevonul ha a közelébe kerülök...
2014. okt. 23. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. Én például szeretem azokat a fiúkat, akik felvállalják az érzéseiket, mégha ez reménytelen is. És úgy tapasztaltam, hogy könnyebben is dolgozzák fel, ha nem sikerül nekik.
2014. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Én a helyedben k'rva büszke lennék arra, hogy az érzelmeimet egy srácra pazarolom, és minden női kedvességem bedobnám, hogy elcsábítsam! Mindig a nő dönt, akkor is ha a pasi azt gondolja, hogy ő fektette le a nőt! Minden csak a nő beleegyezésével történik meg pasikák!
2014. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 kolosszus22 ***** válasza:
Utolsó, maradjunk inkább a közös döntés és választás erejében (egymás mellett döntés), mert a nő akkor dönt ha közeledik felé egy pali, nyilván ekkor eldöntheti kell-e neki vagy sem és meddig jut vele. Fordított esetben hiába néz ki magának egy nő egy pasit ha a palinak nem kell az a nő. Magyarán mindig az dönt aki akit kinéztek, vagy fogadja a közeledést vagy eldöntheti közeledik-e.
2014. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor igen,ha ez nem viszonzott dolog,és gyakorlatilag a csaj fut a pasi után.Minden más esetben nem.
2014. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát én aztán nem futok utána, gyakorlatilag már nem is keresem a társaságát, nehogy zokon vegye... csak az bánt az egészben hogy mindenki azt hiszi hogy csak a külselye miatt tetszik, mert nagyon helyes, jóvágású, pedig a személyisége fogott meg, de már mindegy miután nagyon jól néz ki a kutya nem hinné el ezt.
2014. okt. 23. 18:21
 6/14 blazefire válasza:

2/5 -ös


Nálam sokszor a lányok is kezdeményeznek és hidd el ha nem tetszik ,akkor nem ő dönt. Én egyenjogúságban hiszek,aki meg manipulálni akar hogy látszódjon hogy ő dönt azt az elején kiszúrom és megyek is tovább.


Kérdezőnek: Szerintem mindketten határozatlanok vagytok,valakinek komolyabban kellene kezdeményezni .Vmi közös program?

2014. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom, szerintem ebben az esetben már a férfinek kellene lépnie, amúgy ő nem nagyon megy sehová, olyan otthonülős típus.
2014. okt. 23. 19:37
 8/14 kolosszus22 ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Csak azért, hogy ha nagyon fiatalok akkor még a tapasztalatlansága miatt lehet nem nagyon tudja rendesen kezelni a helyzeteket ez a bizonyos srác. Illetve attól, hogy jól néz ki még lehet önbizalomhiánya, visszafogottabb személyiség, stb. Nem mindenki nagy dumás csajozógép, nem megy ez mindenkinek zsigerből.
2014. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mindketten 20 felett vagyunk már...ezért is nem értem a különös viselkedését rólam tudhatná hogy nem fogok rámászni, és elég gyerekes hogy ezért kerüljön, nyilván ha kölcsönös lenne a dolog elhívna vagyis hívott volna valahova, nem vagyok naív hogy még reménykedjek, csak olyan kiszolgáltatottnak érzem magam bár tény hogy én voltam a hülye hogy bárkinek is elmondtam a dolgot.
2014. okt. 24. 13:17
 10/14 kolosszus22 ***** válasza:
Még egy kérdés: Honnan tudod, hogy a pasi tudja h neked bejön? Te magad mondtad neki vagy csak gondolod, hogy biztosan hallotta valakitől?
2014. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!