Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék, ismerkedni, beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék, ismerkedni, beszélgetni olyan lányokkal akik alapjáraton véve normálisak. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés

Azt értem ezalatt, hogy nincs bennük semmilyen rejtett démoni személyiség...megértőek és nem az a fő céljuk, hogy pár levélváltás után egyből képet kérjenek.

Szeretnék mélyen szántóan ismerkedni, beszélgetni lányokkal.

ÉS ha kiismertük egymást, esetleg akkor többet is.


Fontos számomra a megértés és az őszinteség.

Szerintem a hűség és bizalom nélküli kapcsolat nem kapcsolat.

Szeretek beszélni mély dolgokról, a világról, ami benne és ami azon kívül van, az emberekről, a személyiségekről, a cseppekről, az atomokról, a szövetek közti részekről. :-)

A lélekről, a rajzokról a filmekről, minden egyetemes dolog érdekel a halál és élet közti dolgokról, arról a bizonyos "tiszta lapról" amit születésünkkor kapunk.


Tehát nem ilyen....


-Szia (fiú)

-Szia (lány)

-kor? (fiú)

-15, te? (lány)

-17, van barátod? (fiú)

-nincs. (lány)

-szeretnél? (fiú)

-igen, küldesz képet, mekkora a farkad? (lány)


na....én nem ilyen vagyok....tehát csak a tényleg normális intelligens lányok üzeneteit várom.


Budapesti vagyok. 21 éves.


Előre is köszönöm, hogy elolvastad. :-)


2014. okt. 25. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Xd . Kalyak volt ilyen lany?
2014. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt az üzit nagy eséllyel nem lány írta. xD


Am szimpatikus vagy, de nem feltétlen itt kellene ismerkedni. Főként így, hogy mélyebb dolgokról is beszélnél. ;)

2014. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rossz oldalon kapirgálsz kis kakas.
2014. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél, szívesen beszélgetek veled, állítólag nekem nincs rejtett démoni személyiségem...csak nagyon őrült... :)
2014. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!