Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mar volt olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mar volt olyan, hogy egy lany aki hatarozottan kijelentette tobbszor, hogy nem akar veletek jarni, vegul kesobb meggondolta magat es osszejott veletek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 25. 23:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9 Sok évet éltem már, de egyetlen egyszer nem hívtam egy embert igy mint te.


Mély önvizsgálatot javasolnék számodra.

2014. okt. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Rám olyan agresszíven tudnak tapadni, hiába mondom el szépen, hiába mondom el bunkón, némelyik még akkor sem érti. Volt már olyan időszakom, amikor összerándult a gyomrom, mikor megcsörrent a telefonom.. Egy értetlen zaklató tönkre tudja vágni a meglévő párkapcsolatomat is.Face-en már hatan tiltva vannak. Annyi évet éltél már, amennyit csak akarsz, tudom miről beszélek.
2014. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Volt egy fiú, össze akart velem jönni, de én nem akartam vele, féltem a kapcsolattól. Mondtam neki, inkább barátok.


De mindig írt, hívott sétálni, sokat beszélgettünk, és végül összejöttünk. :)


Nem bánom, mert együtt vagyunk már 5 éve, és most várjunk az első babánkat. :)

2014. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!