Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, hogy kompletten egy egész család átvert?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, több mint egy éve vagyunk együtt a 16 éves barátnőmmel, pontosabban csak voltunk, mert szakítottam vele. Tudniillik fel lettem ültetve egy egész család által.


A sztori röviden: tavaly nyár elején összeismerkedtünk, szerelem első látásra, és 2013-ban az iskolát megkezdve össze is jöttünk. Ahogy egy párt alkottunk, egyre sűrűbben jártam fel hozzájuk, viszont alig pár hét után leültettek a szülei egy beszélgetésre, miszerint ők méltányolnák azt bennem, ha addig nem lenne közöttünk semmi, amíg a lány be nem tölti a 17-et, azaz 2015-ig szex nuku. Néztem egy nagyot, mert már durván egy hónapja együtt voltunk, de természetesen beleegyeztem és ígéretet tettem, hogy megvárjuk. A barátnőm is ott volt és ő is helyeselt, beleegyezett. Motoszkált bennem a dolog, hogy mi lenne, ha megszegnénk, de lojális maradtam az ígéretemhez, és nem tettem semmi rosszat.


Idáig együtt voltunk, a múlt hétvégén egy házibuliban viszont megcsalt a párom. Semmi jel nem utalt rá, hogy valami probléma miatt tette volna, mert mindketten nagyon jól éreztük magunkat, boldogok voltunk a kapcsolatunkban. Habár ezek szerint a boldogság csak részemről volt betudható.


Be volt kicsit rúgva, állítólag engem lehordott a srácoknak, hogy egy beképzelt, nyálas, csöpögős csipszar vagyok! Összefeküdt az egyik sráccal és minden kiderült utána. Összeomlott bennem egy egész világ! A szülei is megtudták abban a pillanatban, mint amikor én, merthogy velük voltam. Ők úgy csináltak, mintha a legtermészetesebb dolog lenne, nekem meg majdnem könnybe lábadt a szemem. Üvöltözni, sírni, ordítani, bőgni tudtam volna, de a fogadtatás, amiben részesültek a szülők, teljesen ledöbbentett. Semmi empátia, semmi együttérzés, mintha csak valami idegen lettem volna ott.


Megkérdeztem, hogy akkor mi volt az a duma durván egy évvel ezelőtt, hogy meg kell várni, amíg 17 éves lesz? De csak tereltek, mellébeszéltek, motyogtak valamit. Aztán mondom, hogy "hello, megcsalt a lányotok, nem zavar? itt senkit sem érdekel, hogy a párom megcsalt, miközben én több mint egy évig hozzá se nyúlhattam?" De csak mormogtak valamit, meg belepirultak a szituációba. Leesett az állam a hozzáállásuk miatt! WTF!


Konkrétan át lettem verve! Több mint egy évig nem nyúlhattam a saját barátnőmhöz, mert megígértem, és nem akartam, hogy probléma legyen belőle. Erre meg a nagyságos kisasszony mással megkefélteti magát, ráadásul a szülők meg rá se hederítettek.


Otthagytam őket a piсsába, elhoztam egy táskában a cuccaimat, ott azonnal szakítottam a lánnyal is. Még most is remegek az idegtől, hogy ez hogy a pіcsába történhetett meg velem. Négy napja nyugtatózom magamat és betegesen figyelem a mobilom, hogy rám ír-e, de semmi. Teljesen kikészültem lelkileg ezen a héten.


Szerintetek normális ez a család?


2014. okt. 31. 01:20
1 2
 1/19 anonim válasza:
Nem tudják hogyan kell nevelni! Ne depiz! Lépj túl! Kezdj új lapot! Keresd fel a barátaid, csináljátok programot mond el nekik is! Az ítélet! Még akkor is ha nincs kedved hozzá! Ha segíthetek még akkor írj priviben!
2014. okt. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nevetseges szulok! Jezusom..!!

Sajnos nem tudok mit irni,teljesen megertem,hogy tiszta ideg vagy.

Az irasod alapjan teljesen erettnek tunsz,ezek utan gratulalok a szuloknek,hogy teged eltiltottak,de egy vadidegen fiut nem.

Fujj!Undorito szulok!

2014. okt. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól cselekedtél, hogy azonnal otthagytad őket! A szülők pedig bemutatták, hogy mekkora erkölcsi nullák... Jobb, ha nem is foglalkozol velük.
2014. okt. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg elég durva.


Végül is ők neveltek olyan lányt, aki így képes hátba szúrni a másikat, szóval ebből kiindulva nem meglepő, hogy mismásolnak.


Nem szeretnéd leordítani a lányt? A nyugtatókat hagyni kéne, legfeljebb a leszarom tablettát vedd be. :)

2014. okt. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia, egyáltalán nem normális ez a család. Engem is totál felbaszott, pedig én csak olvastam, te pedig át is élted. Sajnálom, ha most sablonos dumával fogok jönni, de sokmindenen keresztül mentem én is, engem is vertek át, legjobb barátaim is, akikben azt hittem bízhatok.

Szóval, ez egy borzalmas dolog, rengeteg rosszat hozhat, depressziót, bizalmatlanságot másokkal szemben, csalódottságot, sokmindent, és csak egyetlen jó dolgot, aminek az idő múlásával egyre jobban fogsz örülni. Ez egy hatalmas pofon, ami után ha felkelsz és összeszeded magad, úgy megerősít, hogy sokkal tisztábban fogod látni a dolgokat ezek után, biztosabb leszel magadban, és ezek után nem fog már semmi olyan durván a padlóra küldeni. Aki kapott már igazán nagy pofont az élettől, az később tudni fogja kezelni az igazán nehéz helyzeteket, és érzelmileg nem fog beleroppanni.

Tudom, hogy nagyon sablonosan hangzik, de így van. :)

2014. okt. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az előttem szólókkal kell egyetértsek!
2014. okt. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azt az egyet ne felejtsd el, hogy nem benned van a hiba, egy percig se magadban keresd!!!!!!
2014. okt. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Biztosan nem normálisak de te se ha egy ilyen olcsó kis k*rv@ miatt nyugtatózol. Ink füvet szívj v nemtudom de a nyugtato az nagyon kemény legális drog
2014. okt. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Debil szulok elkenyeztetett ostoba kolke. Jobbat erdemelsz te ennel a szukanal
2014. okt. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A lány egy utolsó...sokan fogják az alkoholra, pedig az nem tudatmódosító, csak a mentális fékeket oldja fel a dopamin hormon felszabadulása révén. Azért van az, hogy pia hatására nagyon elengedi magát az ember, mert felszabadul a hormon a szervezetében, de másnap, ha megfigyeled buli után, mindig letargikus leszel valamennyire, mert akkor meg hirtelen visszaesik a hormonszint. Szóval ez csakegy rizsa, hogy a pia tehet róla. Pont akkor egyenes az ember leginkább és éli meg elfojtásait. Gerinctelen a család is, kérhettek volna elnézést a lány nevében. Erőt és kitartást! Ennél lejjebb már nem nagyon mehetsz érzelmileg kapcsolatban.
2014. okt. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!