Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőmet!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet! Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Hétvégén házibuliban voltam és rám mászott egy szöszi.Elmondjam a nőmnek,vagy hallgassak?Szerintem utána csak féltékenykedne,meg veszekednénk.
2014. nov. 11. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél? És hogy rád mászott, te mit csináltál? Elküldted melegebb éghajlatra, vagy passzívan hagytad, hogy "történjen, aminek történnie kell"?

És most mit szeretnél? Féltékenykedést, veszekedést, úgy látszik, nem. Mi a megoldás? Hogy hallgatsz? Véééégülis ezt a legkönnyebb.

Nincs veszekedés, féltékenykedés, viszont ha a barátnőd bárhonnan megtudja, kiborul a bili, és hidd el, még rosszabb lesz! Féltékenykedés, veszekedés dögivel!

Hány évesek vagytok? Mennyire komoly a kapcsolat? Mennyire fontos ő számodra? Egyáltalán, megbántad, amit tettél vagy csak a barátnődet nem akarod megbántani?

Tisztázd le magadban hogy mit szeretnél....őszinte kapcsolatot, hogy megbízzon benned a párod-igen, lehet most játszottad el, vagy élni, mint Marci Hevesen, úgy, ahogy jönnek a dolgok, elfogadni...

2014. nov. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom részegen is tudja mit csinál, mit érez. Te nem vagy szerelmes a barátnődbe. Meg sem érdemel téged. ha hagytad hogy rád másszon, ennyit ért neked a barátnőd. Mond el neki, és hagyd hogy pofán vágjon és szakítson. Megérdemled.
2014. nov. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

a felelősséget szépen hárítod. örülök, hogy nem az én fiúm vagy.


ettől függetlenül ne mondd el. és ne csináld többet.

2014. nov. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Tagadj a végsőkig! Csak ez a jó megoldás.
2014. nov. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mónika Show!!!XD XD
2014. nov. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Tagadj.

Ha beismered letöltendő, ha végig tagadsz felfüggesztett :-)

2014. nov. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Ha rád mászott, akkor úgysem a te hibád, ő csábított el. Te csak egyszerűen nem akartál nemet mondani, nem akartad megbántani, mert egy jótett lélek vagy. Nincs miért aggódnod.
2014. nov. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem is döntsd el, mit akarsz a mostani partneredtől - és legfőképp magadtól.


Én nem tudnék nyugodtan aludni úgy, hogy megcsaltam a partneremet, de vannak, akik igen.


Alapjában véve a megcsalás természetes dolog, nem arra vagyunk kitalálva, hogy egy nővel szexeljünk. Én nem is értékelem akkora tragédiának, ha a testiség keretei között marad. Inkább rakja fel valaki a titkárnőt az asztalra minden hónapban, mikor az asszony menstruál, mintsem hogy ne beszéljék meg a dolgaikat, illetve veszekedjenek.

2014. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 PearlDiver ***** válasza:
Tök egyszerű, képzeld el a fordított helyzetet és tedd azt, amit a barátnődtől szívesen vennél, miután megcsal téged valakivel.
2014. nov. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Érdekes milyen válaszok születtek:) Azt hittem majd leoltotok.Ha nő lennék már biztos lehordtatok volna mindenféle r ibancnak:)
2014. nov. 11. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!