Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy tipikus jóképű srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tipikus jóképű srác aki (szinte) minden csajnak bejön képes hűséges egyhez maradni ha folyton cserélgetheti a párját?

Figyelt kérdés
Vagy ezek ált. csak játszanak a lányokkal? :S
2010. jan. 27. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:

hááát.. nagyja lehet hogy játszik.. meg ez egyénfüggő

ha mondjuk jóképű meg sokan odáig vannak érte és ezért beképzelt és bunkó és minden héten új barátnője van akkor igen.. viszont ha jóképű és odáig vannak érte, de jófej meg kedves, nem bunkó és nem öntelt, akkor hűséges társ.

de szerintem tudnak hűségesek is lenni mint mindenki más ha akar, csak szerelem kell hozzá

(huh szinte már úgy hangzik mintha egy különálló élőlényről írnák.. xD)

2010. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Háát azért a sztereotípiák nem mindig véletlenül alakulnak ki..

Az esély megvan rá, hogy azért cserélgeti a lányokat mert nem érzi azt a pluszt egyikben sem, és ha ezt valakiben megleli amellett lecövekel és hűséges lesz.

De benne van a pakliban hogy élvezi, hogy jóképű és minden lányt megkaphat. Talán nem is keres barátnőnek való, csak élvezi a kis életét.

Sok mindenen múlik.

2010. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nos az illető akire gondoltam,mindig körül van rajongva de nem tűnik,hogy lenne barátnője..sőt randira hívott és nemtudom h belemenjek-e mert félek,hogy csalódok:( Am köszi a választ:)
2010. jan. 27. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok: próbáld meg, egy próbát megér, még lehet belőle egy tök jó hosszú kapcsolat is, hajrá :)
2010. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:)...próba szerencse!...én is váltogattam a nőket, mert mindegyikből hiányzott vmi...:)...de megtaláltam, akit kerestem, és hűséges vagyok! szóval, ha bejössz neki, és kellesz is neki, akkor lehet hűséges!
2010. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!