Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20+fiúk, ti mennyire értenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+fiúk, ti mennyire értenétek meg a barátnőtök sulis gondjait? Nem lenne 'fárasztó'számotokra? Mennyire hátrány egy kapcsolatban ha az egyik fél dolgozik már, a másik még tanul?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, barátom pedig 22. Ő már dolgozik,én még 11-es vagyok,tovább szeretnék tanulni,egyetemre menni.

Sosem voltam feltűnősködő lány, nem szeretem a rövid kalandokat,eddig egy 2 éves kapcsolatom volt, a mostani barátommal pár hónapja vagyunk együtt.

Már az elején láttam,hogy odavan értem, és még most sem tudom felfogni,hogy szerethetett igy meg engem,hisz nincs bennem semmi extra.Azt mondta,hogy első pillanattól látta,hogy más vagyok mint a többiek.Nagyon tetszik bennem az,hogy rendes,kedves,csendes vagyok és hogy nem féltékenykedem a régi jó lány barátaira és bármikor elmehet a haverjaival ahova akar- ezt monda.Ez nem azt jelenti,hogy nyuszi vagyok akit ki lehet használni,viszont sok mindent tanultam az előző kapcsolatomból és a hibákat többet nem fogom elkövetni.

Mivel én még sulizok, ezért a legtöbb gondom-bajom ebből adódik.Mostanában kicsit ki vagyok készülve is miatta,de találkozunk eleget, és én jó lelki-kapcsolatot is várok egy párkapcsolattól ezért úgy gondolom a problémáimat vele kell megosztanom hisz egyfajta lelki támaszok kell legyünk egymásnak. Néha meg belegondolok,hogy nem untatom az ilyen dolgokkal?Vajon ő mit gondolhat,mikor ilyeneket mesélek neki?Nem tartja-e gyerekes dolognak,amit megun egy idő után? Egyébként ő is szokott nekem beszélni a munkájával kapcsolatban.

Ti mit gondoltok?

Ez nem megy a kapcsolat rovására? Hátrány-e hogy én még nem vagyok olyan 'felnőtt' mint ő? De amúgy meg más téren hasonlítunk, amiért csendesebb vagyok nagyon sokat szeretek kirándulni, sportolni, igaz ő társasági ember én meg elvagyok a jó barátaimmal,de elmegyek vele szórakozóhelyekre, táncolni tehát nem hátráltatom semmiben.

Ezek alapján mi a véleményetek? Nagyon megköszönném a normális válaszokat,remélem érkeznek :)


2014. nov. 14. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugi. Ha egy fiú igazán szeret issza minden szavadat.
2014. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél nagyon, bármit mesélhetnél nekem. Inkább örülnék ennek, hogy nem kussban ülsz, hanem mesélsz és csacsogsz. :):):) De édi :D
2014. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27f vagyok, nekem már fárasztó lenne egy lánytól ezeket hallgatni, jobb szeretem ha ő is dolgozik, több szempontból is előnyös...de nem is iskoláskorú csajokra hajtok.
2014. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát örülök,ha így gondoljátok!:)

És akkor is örülnél,ha ilyen dolgokról csacsognék,amikből te kinőttél, pl ő már abbahagyta a sulit?

2014. nov. 14. 16:31
 5/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Igen, csacsogj erről is nyugdtan mármint neklem csacsoghatnál sulis dolgokról. mindegy miről, csak beszélj, beszélj :D akit szeretek azzal kapcs minden érdekel.
2014. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3.értem,köszi a válaszokat mindenkinek.

De gondolom ő tisztában volt azzal már az elején,hogy hány éves vagyok,és még sulizok...Így gondolom,viszont attól félek,hogy megunja egy idő után.Azért hajtok most is,hogy majd dolgozhassak egy viszonylag megfelelő munkahelyen,esetleg külföldön.

2014. nov. 14. 16:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak legalább szex közben legyél halk, mert a családi házban mindent hallani ám!! Ha vlen tesóm barátnője lennél, bár ő asszem csak 10-es. :D
2014. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
továbbra is kettes vagyok: én is xx-es vagyok már korban de egyáltalán nem zavarna mondon a sulis dolog. legalább kicsit visszafiatalítana. meg amiben tudnék segítenék neki. támogatni kell azt akit szeretünk ez így helyes.
2014. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 16/L vagyok és a barátom 21/F. Nem lenne kedved beszélgetni?Szimpatikus vagy és úgy vélem tökéletesen át tudnánk érezni egymás helyzetét. :)

Írj privit! Ha szeretnéd megadok facebook elérhetőséget is.

2014. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten érdekel minden, ami azzal a lánnyal kapcsolatos, akit szeretek. Ráadásul 5 év nem olyan nagy korkülönbség, ő is volt iskolás és biztos megért.
2014. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!