Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az, hogy munkásszállóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy munkásszállóban lakok lehet kizáró oka egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy recepciós nővel, és egész jól kijövünk. Egyetlen bökkenő, hogy nincs saját lakásom és munkásszállóban lakok, emiatt kérdéses, hogy egyáltalán akarna-e velem tovább randizni. Kerülgetni se tudom a témát nagyon mert előbb-utóbb fel akarna jönni hozzám, csak hát nincs hová. Ő már mondta, hogy a családjával lakik még mindig tehát erről az oldalról is felejtős. Ti mit tanácsoltok? 24/F
2014. nov. 27. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
mi az a munkásszálló?
2014. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem állj elé és mondd el neki, hogy hol laksz. Mondd meg, hogy ha ez neki akadályt jelent, akkor még most lépjen le. Ha akadályt jelent neki, akkor nem érdemes húzni az időt, ha meg nem zavarja, akkor megkönnyebbülsz :))
2014. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!