Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Profi taktikusokat kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Profi taktikusokat kérdezem, hogy érhető el, hogy a férfi, aki csak lefektetni akarja a nőt, végül ő legyen úgymond az "áldozat"?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a férfi akibe beleszerettem, nagyképű, nőkkel felvágós típus,nincs hosszabb kapcsolata de én meg valamikor régen jó taktikus voltam és most már tudom érzelmek nélkül kezelni a helyzetet, szeretném ha végül ő "sírna" utánam, mert most úgy áll, hogy ő csak le akarna fektetni(még nem feküdtem le vele). Meg akarom leckéztetni, hogy rájöjjön, ha nem vigyáz, ő is beleeshet egy ilyen csapdába, hogy szerelmes lesz..Ötleteket várok, hogy tudnám ezt elérni?
2010. jan. 30. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Csodát vársz, én is kíváncsi lennék, hogy. Szerintem érdeklődést kell benne valahogy ébreszteni, az a baj ezekkel a fiúkkal, hogy csak magukat szeretik
2010. jan. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát arra, hogy beléd szeressen, nem tudok mit mondani. De ha megakarod leckéztetni, és le is akarsz vele feküdni, akkor legyél felejthetetlen.. Valahogy érd el, hogy akarjon még veled szexelni, és ha hív utasítsd vissza, és mondd el, hogy neked szar volt :D:D Szerintem ezzel jól letudod törni a szarvát..De hogy belédszeressen.. az kemény dió :D
2010. jan. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez tényleg nehéz egy picit..

nekem is volt egy ilyen pasi, kacérkodtam vele jó sokáig, aztán meg elutasitottam azzal, hogy ne higgye hogy mindenkit megkaphat.

nehéz azt az érzést kelteni bennük hogy ők az áldozatok, mert egyszerüen nem érdekli őket semmi, nem érdeklik az érzelmeid.

20

2010. jan. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

hát sztem az ilyen pasikat a szexel tudod a kezedben tartani.jól mondták előttem,legyél felejthetetlen,nyújts neki vmi olyan élményt amit csak tőled kaphat ;) utána biztosítsd arról h életed 1ik legjobb menetét élted át vele,és dícsérd agyon.aztán ha legközelebb keres,ne visszautasítsd hanem csak simán mond azt h most épp nem érsz rá(nem kell az orrára kötnöd h miért).mond neki h majd hamarosan keresed.pár nap múlva felhívod,és meginvitálod 1 spontán menetre.

a lényeg h te irányíts,te szabd meg h mikor és hol.te diktálj.és ha elég ügyes vagy,sikerül kialakítanod egyfajta "függőséget" benne irányodba.

Aztán amikor már érzed h lételme vagy,na akkor kell viszlátot mondani lehetőleg egy kész helyzetben.

Hidd el ezek a pasi a szexért bármire hajlandóak.Ha megadod nekik amire vágynak,onnan már te leszel számára a tökéletes nő ;)

Persze ha érzelmeket viszel bele mindez kivitelezhetetlen.

2010. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

sztem nem jó ötlet belemenni a szexbe.

1) eléri amit akar

2) lehet hogy akármilyen felejthetetlen voltál, csak egy alkalmat akar, és akkor megint te leszel az áldozat.

2010. jan. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az olyanokkal nem sokat érsz el akik csak 1 alkalomra húznának meg téged, de ha utána is keresne akkor nem mész bele még egyszer csak annyit mondasz neki hogy -bocs, de te csak ki próbálásra kellettél semmi többre. Vagy hasonló szöveget mondasz neki
2010. jan. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!