Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a megcsalás egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a megcsalás egy olyan kapcsolatban, ahol az egyik fél nagyon hosszú ideje nem akar szexelni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 11:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Annak a kapcsolatnak már rég nincs értelme.
2014. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Az sosem jogos.

Nem írtad a körülményeket. Miért nem akar? Kinek mi a hosszú?

Ilyen esetben, ha a szakítás nem opció, akkor meg kéne beszélni, mondjuk hogy nyitott legyen a kapcsolat szexuálisan. Vagy menjenek párterápiára.

Bizalom és őszinteség mindig! Akkor meg pláne ha problémák vannak!

2014. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
3%
Igen! A megcsalás izgalmassá teszi a kapcsolatot.
2014. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
56%
Első körben derítsd ki az okát és beszéljetek róla
2014. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
69%
Egyik kapcsolatban sem jogos!! Megkell beszélni!
2014. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Szó sincs róla hogy nem probàltam megbeszélni.Nagyon sokszor probàltam.Sok praktikàt is kiprobàltam és kb hàrom kirohanàst levéve mindiig türelmes voltam. Több mint egy éve nincs rendes szex.



23l

2014. dec. 3. 12:02
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

eltérő igények - elváló utak. nem hiszek a kompromisszumban, az áldozatokban és a megbeszélésben.

ha már kétszer elmondtad, bőven elég. ha nem változik semmi, harmadjára hiába mondod.

2014. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
76%

A MEGCSALÁS SOSEM JOGOS!!!!


Ha nem tetszik a dolog, akkor elsö lépésben meg kell beszélni, (Ha átmeneti dolog, akkor egyedül is le tudod vezetni a feszültséget), ha nem ér semmit, akkor kilépni a kapcsolatból, de MEGCSALNI minden esetben szemétség.

2014. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

mind abban bízunk, hogy ha baj van, az átmeneti.

mint legtöbbször, itt se erről van szó, 1 évet írt kérdező.

2014. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
69%

Akkor minek vagy meg a kapcsolatban?


A megcsalas nem megoldas semmire.

2014. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!