Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, h megoldodjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kataokéja kérdése:

Mit csináljak, h megoldodjon ez a probléma? Nagyon elvagyok keseredve. Többi lent.

Figyelt kérdés

1hete szakítottunk a barátommal. Eléggé sérűlt a lelke rengeted rossz dolog érte,már a családját,és őt is. Én meg mindig hisztiztem neki. mindenen sirtam. Nem tudok mitcsinálni,hamar megsértődök mindenen,és amúgy is kicsit bunkóbb,viccelődös a természete... Szóval szakitott és azt mondta azért mert belefáradt a hisztieimbe.

Barátok vagyunk.. azt mondta szeret,de nem akar velem járni mert ez már nem birja.. voltunk moziba az osztállyal pár napja,akkor átkarolt és meg is ölelt. Másnap meg tiszta hülye volt.(jó oké az is igaz h iszonyat rossz kedve volt) és vele akartam menni a buszmegállóba és közölte velem h elege van h folyton követem stb.

szerintetek h ha nem sirok,hisztizek még vissza szerezhetem??

1éves kapcsolatrol van szó,

ráadásul osztálytársak vagyunk


2014. dec. 14. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
miert kellett annyit hisztizni meg sirni? :/
2014. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ígérd meg neki hogy többé nem hisztizel, csak adjon még egy esélyt. utána pedig tűrtőztesd magad.
2014. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!