Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves fiú egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiú egy 21 éves lányal összejöhet, ha jól kijönnek egymással és mindent meg tudnak beszélni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 17. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kor az ami a legkevésbé számít. Ha nagykorú vagy/vagytok akkor nem számít. Ha szeretitek egymást megértitek egymást akkor nincsen semmi gond.
2008. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az a két év semmi és meg se látszik.

a nagybáttyám fiatalabb a nagynénémtől 3évvel és most született kisfiuk jól megvannak;) ne aggódj

2008. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Istenem, az ilyen hülye kérdéseket birom... Hát persze, hogy össze, de szerintem ideálisabb ha a pasi öregebb a csajnál pár évvel... De ha nagyon megértitek egymást akkor semmi baj.

Morena

2008. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még egyáltalán nem sok korkülönbség, teljesen jó. Én is 21 éves vagyok az öcsém meg 19, és az összes barátjával nagyon jól kijövök, nagyon intelligensek, normálisak.

A barátomnak is volt kapcsolata egy idősebb nővel. Csak akkor ő volt 18 a hölgy meg 26. Azért szép a sztori, mert ez a hölgy 4 évig az angol tanárnője volt középsuliban, akivel a bankett után melegedtek össze. A kapcsolat fél évig tartott, a barátom azt mondta, hogy nem tudtak egymással kompromisszumot kötni.

A ti esetetek teljesen jó szerintem.

Petranova

2008. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kősz a válaszokat :)
2008. aug. 17. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne viccelj,abszolut nem szamit a korkulonbseg...
2008. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!