Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet érzelmileg elszakadni a páromtól?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt.

Én 19 vagyok, ő 18(Ő a fiú).

Nos, gáz vagy sem, én úgy érzem 19 éves létemre, hogy túl kislány voltam, amikor összejöttem vele, és nem sikerült felnőnöm.

Nagyon váltakozó érzések vannak bennem, hol azt érzem, hogy szeretem, hol azt, hogy nem.

Megpróbáltam elszakadni tőle, és oylan pániktüneteket produkálok, hogy elborul az agyam.

AKÁRHOGY próbáltam elszakadni, nem tudok, és nem értem, mi köt így hozzá, ha nem a szerelem.

Már pszichiáter illetve pszichológus is segített nekem, vagyis próbált.

Volt valaki így?

Az eszem szerint elszakadnék, a szívem viszont nem hagyja. Ha csak néhány napig rosszul érezném magam, vagy néhány hónapig, azt simán kibírnám, de ezt, hogy pánikot kapok, ezt nem tudom elviselni.

Aki volt ilyen helyzetben, hogy jött ki?


2014. dec. 19. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy hülye kérdés, de mi a faszomért akarsz elszakadni tőle? :D
2014. dec. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress rá arra, hogy kapcsolatfüggőség, meg hogy megszokás.
2014. dec. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól tartok ilyet már előző és jelenlegi kapcsolatomban is éreztem és félek, de lehet nem fogsz rám hallgatni mivel az előző kapcsolatom 2,5 hónapos, a mostani pedig már majd 3 hónapja tart.


Neked mit jelent az hogy szereted-e, vagy sem? Az hogy pániktüneteket produkálsz ha el akarsz szakadni tőle azt jelenti hogy odavagy érte tehát mégiscsak szereted, de legalábbis nagyon egymáshoz szoktatok.

Itt az a kérdés hogy te mit tartasz szerelemnek, én szerintem még nem éreztem azt, de olyat most is érzek és eddig is éreztem már, hogy a barátnőm hiányzik, szívesen magam mellett tudnék most rögtön, hozzá bújnék, stb stb.


Szerintem te is pont ezt érzed a barátod iránt is, csak amit a szívedben érzel azt meg akarod kérdőjelezni az agyaddal, én is csináltam már ezt de ez nonszensz és csak magadat fogod emészteni vele feleslegesen.


De mesélhetnél róla is, és hogy milyen a kapcsolatotok..

2014. dec. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben, mesélek! :)

Köszönöm a válaszokat.

Nos, amint beléptem a kapcsolatba, a legjobb barátnőimtől kezdve a tanárokon át kaptam a véleményüket, hogy rossz irányba változtam, és zárkózott lettem.

Folyton azt érzem, hogy választani kell közte és a többiek között, mivel sokszor egy napra esnek a programok, és általában nem lehet őket összehangolni.

Én is érzem, hogy amióta vele vagyok, mintha negatívabb lennék, de érdemben nem tudom megindokolni, miért. Lefogytam 5 kilót, stresszes vagyok.

Úgy érzem lelkileg sok mindenben korlátoz engem. Nem járunk sehova, barátokkal főleg nem, nem örül, ha a barátaimmal vagyok(ha van közöttük fiú), nem hív nyaralni a családjával, nem akar az én családommal lenni. Ezek mellett ugyanennyi jót is fel tudok sorolni, csak nekem ez a sok "rossz" komoly elgondolkodtató és intő jel.

2014. dec. 20. 00:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, én is dettó ugyanígy vagyok! Csak én 20 évesen jöttem vele össze és 2 éves kapcsolatról van szó! Én 15 kilót fogytam, nem tudom elhagyni, nem járunk sehová, a barátaimat nem szereti és ő még nyaralni se akar, csak bent ülni a 4 fal közt meg néha az ő barátaival megyünk ki és morog, ha kiakarom húzni a házból, én pedig nem ilyen vagyok egyáltalán! Pörgős, intézkedős, kimozdulós vagyok vagyis voltam, mert mára már egy élő kizsigerelt hulla vagyok... mert a jövőnkkel kapcsolatosan nem partner dolgokban és anyuci pici fia is mellé... durva dolgokat művelt velem eddig is, de nem tudok tőle elszakadni, ez olyan, mintha egy lánc lenne köztünk, ami nem engedne el!
2014. dec. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!