Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első karácsonyon, kb milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első karácsonyon, kb milyen értékben ajándékoztátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Mi 3 hónapja vagyunk együtt, és úgy 6000 forint körüli összeg lett a barátom ajándéka. Sose volt még karácsonykor barátom, nem tudom, hogy ez kevés-e, sok-e. Sajnos nem beszéltünk semmit erről, kicsit tartok tőle, mi lesz, ha ő más értékben lep meg. Mindkettő szerintem kissé kínosan jönne ki.

De szerintetek ez reális összeg?

18/L


2014. dec. 22. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven elég.

Nem szabadna, hogy az ajándék ára számítson egy rendes kapcsolatban, az a lényeg, hogy hasznos legyen és tetsszen a másik félnek. Szerintem.

2014. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan ha nem tudod mit szeretne, akkor nem a szándék a fontos. A karácsony tudtinmal arról szól, hogy szeretitek egymást, nem a pénzköltésről. Mi a másnapján együtt leszünk kettesben egész nap, ez többet ér, mint az az apró ajándék amit átadunk egymásnak.
2014. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

te tényleg ennyire bárgyú vagy kérdező? :O szerinted ezen múlik egy kapcsolat boldogsága? nem valami jó élet van a Földön...:$


17/L

2014. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi ilyen okból tavaly (5 hónaposak voltunk) meghatároztunk egy összeget, ami kb 4000 forint volt, hogy ne legyen nagy különbség...bőven kitelt belőle egy olyan ajándék, ami személyes és hasznos is egyben mindkettőnk részéről, de egyikünknek sem volt egy kisebb vagyon. Ha attól félsz ő kevesebbet/többet költött rá, akkor hamarabb kellett volna gondolkozni, most már ez ilyen lesz, gondolom nem holnap fogsz valami mást kitalálni. Jövőre könnyebb lesz, addig annyi ajándékot adtok egymásnak, hogy tudsz mihez vetni.
2014. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
semennyit...nem ünnep a karácsony.
2014. dec. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi felnőttek módjára megegyeztünk, hogy egy 5 ezres limitben maximalizáljuk az ajándék értékét. Eddig minden évben bevált. Mondjuk idén nem veszünk egymásnak ajándékot, valahogy nem vágyunk semmire se különösebben, így meg csak felesleges pénzkidobás lenne. Valószínűleg az ajándékra szánt pénzből elmegyünk "randizni" egy étterembe.
2014. dec. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéltetek meg közösen egy limitet? Úgy az ésszerű. Szerintem sok, főleg mivel nagyon friss a kapcsolat. Mi egy év után max 4000-ben egyeztünk meg, pedig mindketten jól keresünk. Nem az ajándék értéke a fontos karácsonykor. 23/N
2014. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Muhaha! válasza:
Persze,hegy elég,sőt nem is azt fogja nézni,ha ő az igazi.Ha ő az,csak legyél vele sokat,és ez bőven elég,hidd csak el.(: (: (: (: (: (: (: (: (: (:
2014. dec. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én kb 8000ft-ot,parfüm+csoki. Gondoltam kb ő is ennyit költ majd rám,hát nem. Tudta,hogy nagyon szeretek fényképezni hát fényképezőt kaptam,ami 130000ft körül volt. Kicsit kínosan éreztem magam,de azt mondta,hogy nem az ár a fontos.
2014. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!