Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok, nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, nem tudom mit tegyek. Próbálkozzak vagy ne? Írjatok ötleteket minél előbb!

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány és nem tom kiverni a fejemből.Csak az a baj hogy myvipen már bepróbálkoztam nála, de ott azt mondta hogy azokat a srácokat szereti akik oda mernek állni a csaj elé, ha tetszik neki.Na éppen ez lenne a kérdésem, hogy odamenjek-e hozzá vagy hagyjam inkább.Mert nem tudom, hogy van-e egyáltalában vmi esélyem,mert azt is írta, hogy más valaki miatt se akar most ismerkedni.Csak ha most békén hagynám tuti nem fogok vele összejönni később:(

De lehet csak leégetném magam azzal, ha odamegyek.

Öszintén szólva fogalmam sincs mit tegyek.


2010. febr. 3. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
menj oda, próbáld meg! nem veszíthetsz semmit, max rájössz hogy nem jössz be neki. de lehet hogy szerencséd lesz!
2010. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenki így gondolja?
2010. febr. 3. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
csatlakozom
2010. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Leégetnéd magad?ez szerintem egy hülyeség,legalább nyugodt lehetsz hogy megpróbáltad,szard már le az olyan gyökereket akiknek még nincs meg az az érzelmi szintjük hogy egy lány társaságára vágyjanak,mégis kiröhögik azokat akiknek ez is fontos már

Úgy látom ez elég gyakori probléma minden tizenévesnél,de próbáld meg odamész ,ha ott vannak a barátnői akkor odébb hivod,aztán beszélgettek egy kicsit,nem lehet belőle baj

2010. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

na ez már válasz!!!

Öregem már tuti h odamegyek.

Kössz!!!

2010. febr. 3. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Leegetned? Dehogyis..proba szerencse..szerintem nyugodtan megprobalhatod meg ha nem is jon ossze..legalabb baratok lesztek..szerintem:D

Ha a bevallalos fiukat birja akkor sztem az csak jo pont ha odamesz es megkerdezed h hogyvan,mizu ilyesmi:D

2010. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!