Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elveszitettem egy lanyt aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszitettem egy lanyt aki a mindent jellentete nekem.3 eves kapcsolat nagyon nagy szerelem volt viszont elhanyagoltam, amiert nm mutatam ki menyire ish szeretem. Beszelni se akar mar velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beszelni se akar mar velem. Mas fiuval beszelget. Mit tegyek? Hagyam hatha viszajon? En nm irok ra mert azal csak rontanak szerintem. Kozos tetkot csinalt velem sokszor kiszedet a szarbol de most valami beutot nala....
2015. jan. 3. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Erre egy megoldás van... Továbblépni.
2015. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez elkaksiztad. :D


Keresd fel és beszélj vele!

2015. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 supra01 ***** válasza:
47%
Na akkor legyél már férfi, és szerezd vissza a nőt!!!!
2015. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na akkor legyél már férfi, és keress egy másik nőt!!!!
2015. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy azt alitja mar nm szeret. Viszont 2 hete meg idot kert tolem es azal hitegetet hogy csak engem akar es tolem akar gyereket. Csak kis idot hagyak neki. De viszont irtam neki sirtam neki..Es valami beutot nala nm ertem
2015. jan. 3. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!