Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most figyeljetek, közvélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most figyeljetek, közvélemény kutatás fiúk, lányok, mi lenne ha?

Figyelt kérdés

Becsönget egy csinos húszas éveiben járó lány hozzátok, tegyük fel nektek sincs senkitek, a lány jól adja elő magát, beinvitáljátok a lakásra nem?

Szerintem többség így tenne...


Most nézzük meg fordítva, egy helyes ismeretlen srác megy hozzátok lányok, reakció?


Épp barátommal arról beszélgettünk, mi férfiak mennyivel másabbak vagyunk, talán a fa*kunk miatt, talán amúgy is nyitottabb?

25F


2015. jan. 4. 17:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Nem..lehet hogy bérgyilkos/rabló/tolvaj...

@8F

2015. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
*18F
2015. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
nem engedném be L
2015. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
hozott vodkát?
2015. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Huszoneves csaj nem feltetlen kell, meg csak 17 vagyok..
2015. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

nem engedném be én se

L

2015. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Volt már,hogy becsengetett egy kis szöszi fiú,mégse hívtam be és nem volt semmi. Bókolgatott meg ilyen hülyeségek,de nem több. :)
2015. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ha a nők nem félnének a sráctól, hogy esetleg rossz szándékkal van ott, akkor beengednék ők is, amennyiben nagyon bejön nekik és a srác jól adja elő magát (nem azzal megy oda, hogy dugni akar).
2015. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Nem vagyok az a típusú férfi aki lefektetné, maximum úgy ha lenne még alkalom, amiből meg párkapcsolatot akarnék.


20 éves vagyok én is és ennek ellenére imádom a szexet, de csak párkapcsolatban. Az se gond ha ezzel nyitunk csak legyen több is.

2015. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy beengedném.
2015. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!