Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak akkor ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

444222 kérdése:

Mit csináljak akkor ha egy fiú tudja hogy tetszik nekem, de ő szentül állítja, hogy utál de a többiek szerint nagyon is tetszem neki Mit mondtok mit csináljak? Kezd kiakasztani.

Figyelt kérdés

Nem értem hogy mi baja lehet.

Segít a háziba, mosolyog rám állandóan, mindig a mi padunknál van pedig a sajátja az osztály másik felében van, de akármikor kérek tőle a válasza egyből az:NEM!!!

(Kéresek pl.:segítesz arréb rakni a padot?, adsz radírt?, adsz cerkát?)

Nem értem.....

Kélek csak normális válaszokat adjatok és pls. ne fikázzatok mert így is elég szarul vagyok

A válaszokat előre is köki


2015. jan. 6. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Hivd el valamerre, pl. moziba es elotte is es utana is beszelgessetek.Szerintem zavarban van, es nem mer kezdemenyezni, segits neki. Aztan par kozos program ahol egyutt lehettek es biztos elmondja mit gondol kettotokrol.
2015. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!