Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy lány akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy lány akit nagyon megszerettem de vége lett és megöl a fájdalom. Ő volt az első szerelmem. A látványa is megvisel mikor látom a képeit vagy mikor meglátom a sulliban. Hogyan tudom elfelejteni? Tul akarok lenni a szenvedésen

Figyelt kérdés
Tul akarok rajta lenni. ilyenkor mit tegyek és mit ne hogy el tudjam felejteni és elmuljon a szerelem , egyben a bánat is?
2015. jan. 7. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
verd a fejed a falba lehet amnéziás leszel és probléma megoldva
2015. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok most már ötödik hónapja. Nem fog egyik napról a másikra menni. Próbáld mindig elfoglalni magad valamivel. Legyél sokat barátokkal, járjatok el ide-oda. Minél kevesebbet ülj otthon.
2015. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyet mondhatok,piába ne fojtsd a bánatod.

Idővel jobb lesz, ne rágódj rajta annyit.

2015. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted nem fog elmúlni.
2015. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt akarom hogy felejtsem el és hogy jol érezzem magam nélküle, de még mindig szeretem. mit csinaljak ilyenkor es mit ne hogy tenyleg tul legyek rajta?
2015. jan. 7. 22:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted küzdj érte :)
2015. jan. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azt a küzdést is fel kell adni egy idő után, mert szánalmas lesz az ember fia. én feladtam, minden tőlem telhetőt megtettem, nem jött be, fel kell adni, ha a sors úgy hozza, akkor később lehet vmi, ha nem, akkor bele kell törődni, idővel minden jó elmúlik, vagy így, vagy úgy
2015. jan. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, csak lányba viszont fiatal vagyok, és sokan nem gondolják, hogy tényleg szeretem, de már 3 éve vagyok így, mindennap látom, mert az osztálytársam és borzalmasan érzem magam, főleg, hogy direkt féltékenyít néha.
2015. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Énis így vagyok vele...kemény 4 éve szerelmes vagyok egy lányba akivel többször is jártam.És tisztára ki vagyok készülve,szóval vagy mondd el neki hogy nagyon szereted és nincs nélküle élet,vagy foglald el magad és próbálj ne gondolni rá.Nekem volt olyan hogy akit nem tudtam elfelejteni akkor nem szólok hozzá még ha beszélni is akar velem akkorse.
2015. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!