Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretnék megismerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék megismerni egy fiut hogy kezdjek hozzá? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Van 1 fiu aki nagyon tetszik nekem már egy fél éve

egy iskolába járunk nézni is szokot sokszor de a suliban nem sokat látom. beszéltünk is már de pár mondatnál nem többet de azóta még nem találkoztunk. felvettem msnre de nem tudom mit kérdezzek töle mert már én az ismeröseitöl szinte mindent tudok rola és annyira olyan mint én de ha sokat kérdezek töle nem fog gáznak gondolni? szerintetek suliban ráköszönjek?

..( barátnöje van méég..:S)


2010. febr. 5. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
figyelj valakinek el kell kezdenie a beszélgetést. ha csak szemeztek, azzal nem juttok előbbre.
2010. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szépen lassan és lábujjhegyen, nehogy magassarkút vegyél mert elijeszted a kopogással.
2010. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!