Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Diplomás, igényes, művelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás, igényes, művelt nők, mit gondoltok a tetoválásról? Zavarna, ha a partnereteknek lenne?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén hangzik a kérdés, nem csak ilyen nőkkel állok szóba, de azért tőlük kérdem, mert azt tudom, hogy ezekben a körökben nem mindenki szereti. Bizonyos munkahelyeken sem nézik jó szemmel, ha valkinek van.

Ti illetve a ti társaságotok, hogy viszonyul a tetovált férfiakhoz?

Tetszik vagy taszít, vagy nem érdekel?


2015. jan. 9. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
1-2 ízléses tetkó engem nem zavar, még akár tetszik is, de az már igenis taszít, ha pl az egész teste vagy az egész karja ki van varrva. NEkem az már nem jön be.
2015. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

"Diplomás, igényes, művelt nők" -sokat találsz belőlük ezen az oldalon:D


még nincs diplomám, de engem egy bizonyos mértékig nem zavar:) ha számít a véleményem:D

2015. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Majd csak lesz diplomán, azért válaszolok a kérdésre. :)

Egyetértek az előzővel.

Ha ízléses, szép alkotásokról van szó, egyáltalán nem zavar. Sőt van, ami tetszik is.

2015. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy igényes, szépen kivitelezett, jó helyen elhelyezett, nem feltűnő és az egész testet beborító tetoválás szexi lehet egy férfin, nekem semmi bajom vele.

A kirívó, feltűnést keltő, provokáló tetkókat viszont visszataszítónak tartom.

De viszont mivel először ruhában ismerkedik az ember (jobb esetben) ezért, ha nagyon bejönne a férfi és annyira egy húron pendülnénk nem hiszem hogy otthagynám egy tetkó miatt ha az éppen nem tetszik, ha nem az arcán díszeleg mondjuk színesben :))

2015. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tehát, ha valmi szép kép, az rendben van és a viszonylag nagyobb kiterjedésű nonfiguratí minta?

[link]

2015. jan. 9. 14:31
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Nekem tetszik akár ha végig van tetoválva az egyik kar teljesen a mellkason befejezve, főleg egy szépen kidolgozott felsőtesten irtó szexi tud lenni....csak ne legyen színes, az nem jön be :) #4
2015. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

na hát pont ez amit belinkeltél, az egészkaros nonfi az, amitől rosszul vagyok!


önmagában a tetoválással nincs bajom, bár jó, ha mondjuk egy pulóver-hosszúnadrágból azért nem lóg ki (pl kézfejre, nyakra, az már kicsit sok...), de a tetoválás egyértelműen kifejezi a viselője ízlését. egy ilyen, vagy olyan, vagy amolyan tetoválás elmond valamit az emberről, de az általad belinkelt "nonfi" azt üzeni, hogy az illető akart egy tetkót, de se ízlése, se fantáziája nem volt valamit kitalálni.


nem azért zavarna egy ilyen tetoválás, mert nagy, vagy fekete, még csak nem is azért, mert szerintem rettentő igénytelenül néz ki, tucat fos, hanem azért, mert nem tudom elképzelni, hogy érdekelhet a viselője, mert valószínűleg sekélyes, fantáziátlan alak, nem egy kreatív, érdekes ember.

2015. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#3as vagyok

nekem is pont a non figurás tetkó az ,a mi nem tetszik

A szépen kidolgozott formák, lakok, állatok, amiknek akár jelentésük is van, azok tetszenek. És ilyenekből az se zavar, ha az egész karja olyan.

2015. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
abszolút, pont az, ami nem tetszik:D nálam a tetkó akkor nyerő, ha van valami jelentése
2015. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem:) De a nonfi is kifejez ám dolgokat, kicsit olyan harcias beütést ad, vadság, erő, hogy nincs keret mert ilyen zabolátlan...stb. Persze megértem, hogy sokaknak ez pont nem tetszik mert általában az izomagyú kopaszok meg a diszkós "partiarc" tizenéves kölkök csináltatnak ilyet.
2015. jan. 9. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!