Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kisebb nálam a jövőbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb nálam a jövőbeli párom. Akik hasonló szituban vannak tudnának írni?

Figyelt kérdés

Tudom, béna kérdések, viszont sajnos számomra kellemtelen pillanatokat jelenthet ha nem kapok rá választ :P Szóval légyszi ne vicceljétek el :)


Az a gond, hogy több éve már nagyon jóba vagyok egy fiúval, rengeteget találkozunk, naponta beszélünk, és tényleg minden jól münködik közöttünk, hasonlóak a céljaink, nagyon jól kijövünk. Szóba került hogy több legyen mint barátság, és nagyon szívesen járnék vele, viszont én magasabb vagyok kb 7cm-rel kb és pár kilóval nehezebb is. Gondolom ez így viccesen hangzik, de azért mindkettőnk oldaláról felmerült, hogy lehet hogy ez kellemetlen lenne.

Persze, ez nem ok abban, hogy ne jöjjünk össze, csak jó lenne az ebből adódó kellemetlenségeket kiküszöbölni :)

Pl. Csókolózásnál, hogy oldjátok meg, vagy ölelkezésnél? Nem okoz kellemetlenséget?

Vagy egy fényképen, hogy nem néz ki ez nagyon furin?

Gondolom a magassarkút alapból elfelejthetem akkor :D

Illetve szerintetek elbír úgy hogy kb 3kg-al nehezebb vagyok mint ő? Nem gyenge, de van rá esély, hogy elbírjon?


Tudom, hogy ezek nagyon buta kérdések, de sajnos ezek kellemetlenséget okozhatnak ( és persze nem fog érdekelni, mert nagyon szeretem), csak nem szeretném, hogy emiatt a pár cm miatt ő kellemetlenül érezze magát mellettem :S Remélem megértitek ..


2015. jan. 9. 15:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A külvilágot meg leszrom.

Nagynéném jegyezte meg négyszemközt, hogy jó srác, de túl alacsony, nem gondolom, hogy... na, itt állítottam le, hogy ne merészelje befejezni ami a fejében jár. Én őt szeretem, nem kell más.


És aki beszól emiatt, az nem teszi zsebre, amit kap tőlem.

2015. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az én barátom kb 165cm én meg 168, egy leheletnyit magasabb vagyok nála, és kicsit husibb is, de mindketten sportosak vagyunk, úgyhogy nem vészes. Még ő a nehezebb :D. Maradjon is így.

Ő mondjuk jóképű és nagyon megnyerő tud lenni, úgyhogy hamar megszeretik, de azért én is megkaptam, hogy "dehát alacsonyabb nálad". És akkor jön a reakció: "neee basszus nem viccelsz? Basszus. Fel se tűnt. Jezusom mi lesz, hát hazudtak nekem!!". Ez bőven elég utána nem firtatják. :D

Csók meg semmi nem fura, szerintem sokkal kényelmesebb, mint egy magas pasival. Volt 198cm pasim is, úgyhogy tudom.

23L

2015. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezen áll vagy bukik egy kapcsolat :)

Ha titeket nem zavar, más véleménye nem számít.

Nekem is volt olyan pasim, aki 10-15 (!!) cm-rel volt alacsonyabb,és hidd el nem ezért nem működött köztünk... :)


A magassarkút felveheted, ha ez egyikőtöket sem zavarja!

A képeken kicsit görnyedj be, vagy állj mögé és öldeld meg hátulról, úgy hogy az álladat tedd az egyik vállára, szerintem így sem látszik hogy magasabb vagy


Amugy meg ahogyan tesóm mondja: "Húgom az a lényeg hogy a srác fekve milyen magas" (remélem érted :D )

2015. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia :) Én meg lány vagyok és 20 kilóval több, na erre varrjál gombot ;) és imádjuk egymást.
2015. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!