Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bizonyítsam be neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be neki, hogy teljesen szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már lassan három éve ismerek. Amikor első nap megláttam, már furán néztem rá, mivel teljesen más volt mint a többiek, egyszerűen egyedi személyiség. Igazából 2 hónapja kezdtem el érezni azt, hogy ő az igazi számomra. December közepén vettem a bátorságot és beszéltem vele, csak pont az volt a baj, hogy jött a busz és már csak ott tudtunk beszélgetni. Ő azt mondta, hogy "...Nagyon nem érez semmit se irántam, egyenlőre maradjunk inkább barátok..." Azóta furcsán néz rám és már alig szól hozzám. Viszont azt veszem észre a szemem sarkából hogy rámnéz, majd pár másodperc múlva visszanéz a jelenlegi dolgára. Egyszerűen azt érzem, hogy nála is lehet valami, csak arra vár, hogy lépjek. Egyébként volt nemrég egy srác akivel összejöttek de pár nap után szétmentek, mert a srác dobta.


Szerintetek hogyan tovább? Hogyan tudnék bizonyítani neki, hogy igazán fontos nekem?


15/F


2015. jan. 9. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
HA elmondtad és lekoptatott, majd összejött pár napra valakivel akkor... összegezd
2015. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen. Meg kéne értened, hogy közömbös vagy neki ilyen téren. Ezen nem fogsz tudni már változtatni, kiterítetted a lapjaid és nem nyertél van ilyen.
2015. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na szóval. Nagyjából Október elején jött össze a sráccal, azóta vele semmit se beszélnek (legalábbis tudtommal).


Egyszer voltunk többen moziba és egymás mellett ültünk. Ő mondta, hogy adjam a kezem, megfogta és film végéig folyamatosan fogta.

2015. jan. 9. 19:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Ebből kifolyólag vettem a bátorságot, hogy beszéltem vele. Csak hát gondolom mivel buszon voltunk akkor és többen is voltak körülöttünk, ezért számára is eléggé nyomasztó lehetett.
2015. jan. 9. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy veled a jó isten se tudná most megértetni, hogy friendzone-ba vagy akármennyire is tagadod pedig így van. Ha érdekelnéd, akkor oda menne hozzád kezdeményezne, mert ő hajtott el, de úgyis tovább fogsz menni és megint elküld majd jobb ha tudod.
2015. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként a kártyás hasonlatnál maradva: az igazi játékos nem teregeti ki a lapjait.


Vagyis, ha kész helyzet elég állítod a lányt, hogy szereted, odáig vagy érte, azzal semmit nem érsz el. Meglepődik és nem tud vele mit kezdeni. Először barátkozz vele, beszélgess, egyre többet próbálj vele lenni, de érzelmekről ne beszélj, inkább hülyülj vele, nevettesd meg. És ha fokozatosan egyre többet vagytok együtt, látod, hogy szeret veled lenni, akkor lehet tovább lépni. De így, hogy "szia, te vagy életem szerelme", semmit nem fogsz elérni.

2015. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!