Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Erről mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Erről mit gondoltok a ti szemszögetekből? Kérlek olvass beljebb

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki régebb óta tetszik, és kb fél éve célozgatásokkal kifejeztem neki, hogy bejön. (sajnos csak msn-en mert nem egy suliba járunk).

Ő erre azt válaszolta h most nem szeretne járni velem. Azóta kb fél évre eltűntem. De tudom azt is h régóta bejövök neki, most újra összefutottunk, és elég sokat nézett stb. Megtudta, hogy azóta a véleményem róla, hogy jó csaj, de már nem járnék vele.

Amikor jártam volna vele 14 éves volt most 15. Lehet h túl fiatal volt és most már járna velem, csak nem mer kezdeményezni ugyanis barátnőjének azt mondtam, hogy már nem járnék vele?


2010. febr. 6. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet h fiatal volt még hozzá de azt is lehet h az idő segített rajta h bejöjjél neki....
2010. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szijja^^..

Szerintem h ha valakivel jársz.. az több annál h tetszik neked..

Ott érzéseknek is kell lennie..

H úgy szeresd a másikat amilyen ő.. és nem csak külső alapján..

Fél év nem olyan sok idő h megváltozzon és megérjen.. és úgy h még nem is beszéltetek..

Igazából eléggé zavaros ez az egész történet.. és nem tudok konkrét választ adni.. csak tanácsot..

Hát h ha akart volna kezdeményezni is.. eléggé nagy az esély arra h azért nem teszi, mert h úgy tudja h te nem járnál már vele..

De azt h ő mit érez és mit gondol... csak tőle tudhatod meg..

Nah és a tanács az az h szerintem msnen írd meg neki h : örülök h találkoztunk.. jó volt látni.. ilyesmi..

Próbáljatok meg beszélgetni mélyebb témákról.. ne térj egyből a lényegre.. 2 hét folyamatos msn után kérdezd meg h járna e veled.. vg csak h nem lenne kedve elmenni veled moziba vg forrocsokizni.. h ha megy.. akkor járna veled.. h ha nem... akkor meg nem..

Ezt kb így tudnád megállapítani..

És h ha egy olyan kifogással jön h túl sok a tanulnivalóm.. és kevés a szabadidőm.. akkor vg lekaar rázni.. vg ne is foglalkozz vele.. hanem abba gondolj bele h ha járnátok.. akkor se találkoznátok vgmi??..

Hát kb ennyi..

Sok szerencséét:)

2010. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

És jöhetnek még a válaszok.

2010. febr. 6. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:
ha teis 18-on felül vagy, akkor ne csodálkozz h nemakart veled jéárni. és ajánlom h ne is akarj.
2010. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!