Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez természetes? Nem kell nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetes? Nem kell nagy ügyet csinálnom belőle? Őszinte válaszokat légyszi! 19L A barátom 21.

Figyelt kérdés

Na szóval. Majd 3 éve van barátom, minden jól működik, persze kisebb viták akadnak. Együtt tervezzük a jövőnket.


Van egy lány barátja, aki tudom, hogy tetszik neki. Egy ideig találkozgattak is. Mostanában már nem, de tartják a kapcsolatot. Egy városban lakunk és az egyik barátnőm ott dolgozik, ahol a csaj. Ezr azt mesél nekem. Bárhol meglátják egymást az utcán, cseverésznek, vigyorog rá a barátom.


Nem hagyott nyugodni a dolog, így belekukkantottam a facebookjába. A csajjal rengeteget beszélt a szexről, szexszel kapcsolatos dolgokról. Elmondta a csajnak, hogy szeretne vele lefeküdni, meg szépnek, kívánatosnak tartja. Szóval sorolhatnám, bár minden másról is eldumálgattak.


A kérdésem: Ne foglalkozzak ezzel? Tetszik neki és kész? Mert nem csinált semmmit amúgy, csak beszélgettek erről.


2015. jan. 18. 12:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nem csinált semmit...........de majd fog. :((
2015. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem hagynám szò nélkül...az még oke, ha azt mondja, hogy szép, de itt be is lehetne fejezni.
2015. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
ez szerinted normális????
2015. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ezt mar kerdezted... asszem privatban... akkor irtam egy csomot, de nem valaszoltal ra....
2015. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Elég naív lehetsz,ha ezzel nem foglalkozol.


Mondd el neki ,hogy belenéztél és láttál,amit láttál,egyszer nekem is volt hasonló és mikor hozzám vágta ,hogy csalódott mert belenéztem , Én annyival vágtam vissza,hogy nehogy térdre boruljak előtted,mikor Én csalódtam benned,hogy ekkora féreg vagy. 2 Napig harag volt aztán pámpám megcsalt a csajjal :D


Szóval ezzel foglalkozni kell,én is hülye voltam akkor,hogy nem léptem ...

2015. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
A pasid félre fog dugni előbb-utóbb.
2015. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdekli a csajt szóval hiába beszélget vele.

Az tény, hogy szeretné mással is csinálni.

2015. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Kurtz Bickle ***** válasza:
90%
A párod kerek perec megmondta egy másik nőnek, hogy dugni akar vele. Ez már megcsalás, csak (még) nem ment végbe fizikai síkon. Mi a kérdés?
2015. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Miből gondokod, hogt nem érdekli a csajt? Mi van, ha majd közeledik esetleg a csaj hozzá?


Amúgy igazatok van! Viszont tényleg sokat törődik velem. A csaj is tudja,hogy vagyok én.

2015. jan. 18. 12:33
 10/23 anonim ***** válasza:
50%

Ez abnormális, és sztem normális kapcsolatban nem tolerálható.

Hogy én mit tennék?

*lassan elkezdenék egy másik fiúval bizalmas kapcsolatot létesíteni (titokban-e vagy nem az mindegy, attól függ kísérletet szeretnék-e tenni féltékennyé tenni a párom) de mindenesetre tartalékba tenni a fiút, kb úgy mint a párom ezt a csajt.

*Kérdőre vonni, döntés elé állítani és közölni vele, hogy velem is sokan le akar feküdni, mégsem foglalkozom vele.

*Hagyom félrekúrni, de akkor én is félrekúrok azzal akivel akarok, aztán eldől folytatjuk-e vagy sem.

2015. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!