Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első ott alvásom lesz barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első ott alvásom lesz barátnőmnél, ő vetette fel az ötletet, hogy aludjak ott, szerintetek ez valami jel akar lenni, vagy én gondolom túl az egészet? 3 hónapja vagyunk együtt, ő 16, én 17 vagyok.

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Biztos,ami biztos, gumit zsebre és hát ebből rossz nem sülhet ki! Max alusztok egy jót együtt és kész :)
2015. jan. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Védekezzetek, nem akarok újabb Lehetek-e terhes kérdést
2015. jan. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy erőltetni kéne a szexet.

Annyi minden tök jót lehet előtte csinálni... hmmmm!!!

Amúgy nők esetében mindig fordítsd meg amire gondolnál, és arra gondolt. Összebújós estét akar. Hoppsz már ki is találtuk, szinte biztos.

2015. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat, kedves tőletek tényleg. Nem akarok semmit elsietni, sőt megbántani sem akarom azzal, hogy felhozom témaként ezt a kérdést. Hosszú távra tervezünk úgy beszéltük, jobb lenne ezzel még várni lehetséges.
2015. jan. 19. 00:30
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is valami kis romantikus összebújós estét akar, de te ismered.:)
2015. jan. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, lehetséges, hogy igazad lesz. Ilyen esetben mivel készülhetnék neki? :)
2015. jan. 19. 01:01
 7/11 anonim válasza:
73%
Tesó! Nyilvánvaló, hogy huncutkodni akar mivel 3 hónapja vagytok együtt és még nem feküdtetek le egymással. :D Persze lehet hogy tévedek és a többieknek van igaza, hogy összebújós este lesz csak belőle, de hidd el az se rossz ha igazán szeretitek egymást. Amit fontos, hogy vigyél azaz óvszer. 2db a zsebbe biztos ami biztos, ha az egyikkel lenne valami problematika akkor ott a másik. :) Ha pluszba még kedveskedni is akarsz akkor én személy szerint valami kis csecsebecsét vinnék ami nem is túl gagyi, de nem is 10ezrekbe kerül...mondjuk valami cuki plüss macit vagy ilyenek, de vihetsz neki valami virágot vagy ha szereti valamiféle csokit. :D De azt válogasd meg, szóval ne valami gagyi tesco-s csokival állíts be. :D Sok sikert!!! :) Majd ha lehet írd meg mi történt, mert kíváncsi vagyok. :D
2015. jan. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó, nagyon jó gondolatokat mondtál, plüss macira gondoltam pl én is, és egy szál rózsa. De attól félek, hogy viszek óvszert, és esetleg megtalálja nálam vmi okból, akkor azt hiheti, hogy csak azért mentem, hogy megkapjam őt testileg. Vagy csak én gondolom túl?
2015. jan. 19. 19:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne találja meg, ennyire egyszerű!:)

Egyébként még esetleg felajánlhatod neki, hogy odafele beugrassz valahova egy jó kínaiért vagy valami kajáért és viszel valami finomat.

2015. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
65%
6:14-es vagyok. Igen, szerintem túlspekulálod. Ha megértő a csajod akkor úgy is eltudod neki mondani, hogy ez csak biztonsági eset semmi több, mert kitudja mi lesz. Megmondod, hogy nem tudsz a fejébe látni, ezért biztos ami biztos, hoztál óvszert. Szokták ilyen helyzetekre mondani, hogy "jobb hogyha van és nem kell, mint hogy nincs és kellene" :)Ezt mond el neki és akkor tuti megfogja érteni. De amúgy ha engem kérdezel biztos, hogy lesz akció mert 3 hónapja vártok már és ha szeretitek egymást akkor itt az ideje, hogy lefeküdjetek egymással. :)
2015. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!