Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolom azt a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom azt a párkapcsolatokról, hogy egy bizonyos "külső tényezővel" bármikor könnyedén szét lehet ugrasztani az igazán jól összeszokott feleket is?

Figyelt kérdés

Konkrétan az irigykedő emberek szarkavarásaira gondolok. 99% az esélye szerintem, hogy amikor egy nő és egy férfi ha egymásra talál, biztosan akad egy-két rosszakarójuk, akiknek nem tetszik az egybekelésük. Ezek a rosszakarók kimondottan rosszindulatú alakok, akik képesek egy nagyszerűen működő kapcsolatba is csúnyán belerondítani.


Annak kapcsán hozom fel ezt a kérdést, hogy az egyik távoli ismerősöm falán megláttam egy olyan mémet, amiben egy férfi önelégülten szívta a cigarettáját, és alatta valami hasonló állt:


"TÖNKRETETTEM EGY KAPCSOLATOT, NEM AZ ENYÉM VOLT!"


Mellesleg eléggé szarkavaró srácról van szó, szóval tökéletes képet mutatott önmagáról a kiposztolt képpel. Ennek ellenére mégis csöpögtek, hangulatjeleztek a lányismerősei a képe alá...


Ti mit gondoltok a párkapcsolatokról? Tudom, az lenne az első reakciótok, hogy egy igazi párkapcsolatba még az atyaúristen sem tudna közbeavatkozni, viszont én nem pont így látom, ugyanis manapság az, hogy valaki kapcsolatban áll, meglehetősen ingatag állapotot jelenthet.


2015. jan. 23. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha tényleg jól összeszokottak, jó köztük a kommunikáció, és a bizalom is megvan, nem lehet ilyennel szétválasztani őket. Persze idegesítő az lehet egy ilyen figura, de megbeszélik, hogy ignorálják; előbb-utóbb úgyis abba fogja hagyni.
2015. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
megtörtént velem is, kialakuloban lévő kapcsolatnál.
2016. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!