Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagálom, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom, vagy tényleg bunkó volt a barátom?

Figyelt kérdés

Suliba járok, mellette gyakorlatra is, és kicsivel több, mint két órát utazok a gyakorlati helyemre, ahol lehúzok 8 órát, fizikai munkával, egész nap talpon. Megbeszéltük, hogy munka után átmegyek a barátomhoz, tehát három órát utaztam hozzá a munka után, fáradtan. Gondoltam, mesélek neki, hogy mi történt velem aznap, én is kérdeztem őt, lezárta két mondattal, majd egy kis csönd után folytattam a beszámolómat, hogy azért mégis beszélgessünk valamiről. Erre egyszercsak kiakadt, hogy fogjam már be, meg mindennel foglalkozott, csak velem nem, pedig ő hívott át. Szóltam neki, hogy nagyon fáradt leszek, de szívesen átmegyek, szerettem volna vele lenni. De nagyon rosszul esett, hogy ilyen bunkó volt velem. Megkértem, hogy kísérjen vissza a buszhoz, mert inkább otthon szeretnék pihenni ahelyett, hogy a hisztijét hallgassam. Aztán hazajöttem, hatalmasat csalódtam benne. Nem értem, minek hív át, ha nincs kedve hozzám. Nagyon nem esett jól, nem hisztiztem, normálisan közöltem vele, hogy láthatóan fáradt és én is az vagyok, ezért majd máskor találkozunk.

Szerintetek miért nem mondta le a találkozót? Haza tudtam volna jönni és nem utaztam volna tovább hozzá... Két éve vagyunk együtt és most épp nem volt semmi vitánk, minden jó volt, szeretjük egymást.


2015. jan. 28. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
bunkó volt
2015. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tökmindegy nem ? :-) A lényeg az, hogy elnézed neki.
2015. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És nem érti, hogy mi a problémám. Elvileg idegesítettem a sok rizsával... Ezt is lehetett volna szerintem szebben közölnie, ha sok vagyok, vagy épp nincs kedve beszélgetni. Azóta mosolyszünet van és nem is beszéltünk. Nem látom értelmét, nem látja be, hogy ez nem volt fair tőle. :/
2015. jan. 28. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy túlreagálod.


Ha ilyen helyzetben lennék, nem lennék durcás, nem veszekednék emiatt vele. Egyszerűen nem keresném, amíg ő nem keres, és ha keres, akkor sem mennék hozzá én, ha találkozni akarna, illetve akárhol is találkozunk, most egy ideig kevesebb időt töltenék vele.


Többet pinennék, inkább magammal foglalkoznék, kimozdulnék egy kicsit nélküle, elfogalnám magamat olyan dolgokkal, amik nekem örömet szereznek, aztán majd kiforrja magát a dolog, ha ő is elgondolkozik a történteken, meg azon, hogy hogyan tovább.

2015. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég bunkó volt.
2015. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindenkinek lehet rossz napja, vagy rossz időszaka, reméljük, h csak az volt neki
2015. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudod, azért jó lenne, ha te is észbe kapnál. Nyilván OKKAL akart nyugit és nem a rizsázásod hallgatni.

Érthető, hogy kiakadt, és ha csendben maradsz egy kis ideig, akkor valószínűleg veled is foglalkozott volna.

Nem kell állandóan locsogni, csak azért, hogy "mégis beszélgessünk valamiről".


Sokszor én is nagyon szívesen beszélgetnék a párommal munka után, de látom rajta, hogy fáradt és békén hagyom. Kockul egy kicsit, zenét hallgat és tíz perc-negyed óra után ő maga jön oda.

Velem is előfordult, hogy hazaért, én meg mondtam-mondtam-mondtam és öt perc után szólt rám, hogy fogjam be.

Na, ezt 2-3x eljátszottuk, most már elmondom röviden, mi volt, kiülök vele enni, és ha nagyon magába van roskadva, akkor csendben maradok - vagy pár szót szólok -, míg át nem zökken.


De fordítva is: engem is zavar az, hogy csak fél óra nyugira vágyok, és ő zizeg, bújik... ráadásul nem is figyel, hogy csendet akarok egy kicsit, hanem mászik, ölel, stb. Ilyenkor én is rászólok, hogy kicsit hagyjon békén. Akkor meg: "mi a baj?!" Na, itt szokott elpattanni cérna, és hagyom ott a fnébe. Tudja, hogy elmondom, ha gond van, és nem fogja fel, hogy néha jól esik csak nézni a semmit és erőszakoskodik, hogy biztos bajom van.

2015. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mivel nem dolgozik, nem tudom, miben fáradt volna el. Az egésznapos kockulásban? Nem adott magyarázatot, hogy most miért kéne befognom. De gondoltam, ha már áthívott, hogy együtt legyünk, akkor érdekli, hogy mi történt velem. Vagy ha fáradt, akkor mondja azt. De minden magyarázat nélkül viselkedett így. Azóta sem beszéltünk, nem keres. Gondolom a haverjaival kockulnak. Kezd elegem lenni belőle, de majd, ha akar valamit, keres. Vagy nem.
2015. jan. 29. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!