Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartós kapcsolatosok! Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós kapcsolatosok! Nálatok milyen gyakori a puszi, ölelés, szeretkezés?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt a férjemmel, aki mára a gyerekem apja. 21 évesen vele vesztettem el és a mai napig szeretjük egymást, és a szeretkezés is jó. A kérdésem a következő:


Nálatok a gyerek mellett milyen gyakori a szeretkezés? Illetve szoktatok pusziszkodni, ölelkezni, esetleg egy visszafogott csókot adni egymásnak a gyerekek előtt?


Mi szoktunk, de van olyan barátnőm, akiknél ez szóba sem jöhet...


Mi a véleményetek?

Köszönöm :)


28/N


2015. jan. 28. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs ugyan gyermekem, de..szerintem ez normális, ha látja, mondjuk attól függ, hány éves?!

Ha kicsi nagyon, akkor nem feltétlenül kell előtte. Ha már pár éves, akkor elbújni sem kell.

2015. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy gyerek sem fog ettől agyvérzést kapni...


Hallottam olyan emberről mondjuk akinek negatív tapasztalatai voltak szexuális téren, mert nem "értette" mit csinálnak a szülei és félt a dologtól még felnőtt korában is. Ez viszont ritka és inkább igényel orvosi kivizsgálást mint amit ti csinálnátok :) Szerintem.

2015. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kb. heti 3x van szex. Nálunk is természetes az ölelés, puszi, csók. Persze mások előtt nem faljuk egymást, de azért ennyi mások előtt is belefér.

13 éve együtt

1 gyerek

Egyébként nálunk is sok ismerősünknél ez nem szokás. De ők gyerek előtt sem szeretgették így egymást.

2015. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

4 éves, és kérdezte, hogy mi apával miért adunk egymásnak puszit...mondtam neki, hogy azért, amiért neked, mert szeretjük egymást. :) Meg igazából a lányomnak is szoktam mondani, hogy gyere adj puszit, meg valamikor persze, odajön hozzánk, amikor ölelkezünk, és akkor "őt is bevonjuk", mármint valamelyikünk megöleli...szerintem teljesen normális.


Az eddigi válaszok érdekesek...félt a gyerek? :) Még nem hallottam ilyenről. Ment a plusz nektek.

2015. jan. 28. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok.

szerintem ez nagyon jó, hogy megmagyarázzátok neki, hogy apuval szeretitek egymást, mert legalább jó példát kap, és szeretet.

Van, aki azért válik beteggé felnőtt korában, mert előtte szexelnek a szülei, meg hasonlók.

De az ölelés, puszi az szerintem kell..legalább előtte lesz a jó családkép!

:)

2015. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyetértek teljesen. :)


A szex szerintem is beteges... Van nagymamája, van amikor oviban van és esetleg mi itthon, ellehet azt intézni ügyesen. Azt teljesen megértem, hogy attól félne a gyerek. Sajnos, én is többször hallottam már (óvónőként dolgozom), hogy bizony a gyerek rajta kapja őket... ez nem jó, nem a kis 4-5 éves fejüknek való...

2015. jan. 28. 20:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer rajtakaptam szüleimet pucéran,miközben azt csinálják...

Nagyon durva volt

7 éves voltam

2015. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy túlságosan is féltitek őket? Jó oké,nem kell nyíltan csinálni, de engem komolyan mondom 10 évesen is féltettek a dologtól és ez sokkal megalázóbb volt számomra... Akkor kb már minden fiú vágta mi a helyzet, de szerintem a lányok is.
2015. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7-es!

Megértem, tényleg elég sokkoló látvány lehetett, főleg 7 évesen.


8-as!

Értem az álláspontod és azt gondolom, hogy van benne igazság. Alapvetően a szexet én úgy szeretném, hogy ne legyen tabu téma. Főleg, úgy, hogy lányom van, tehát még jobban az én felelősségem. Egy anyának el kell beszélgetnie idővel a lányával a kisbabákról, és a szeretkezésről illetve a védekezésről. Nálunk ez nagyon tabu téma volt, nem is nagyon tudtam róla semmit nagyon sokáig, ami alapvetően nem baj, csak tényleg már mindenki tájékozott volt (elméletben), én meg még csak valahol az éterben tapogatóztam. Mondjuk arra azért megtanítottak, hogy legyenek igényeim, feltételeim, amiért hálás is vagyok, mint a barátaimmal szemben, mint a szerelem terén, ezért is van jelenleg egy tökéletes párkapcsolatom.


A szexről sem úgy kell szerintem beszélni, hogy na lányom, most beszélünk a szexről, hanem ügyesen, szépen bevezetve. A férjemmel is rengeteget beszélgettünk-e témáról. Őszintén szólva én még azt is lehetségesnek tartom, hogy esetleg a lányunk a férjemmel(az apjával) beszéli meg az ilyen dolgokat. Teljesen apamánia van nálunk, de a lányok általában apásabbak is. :)


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. jan. 29. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!