Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm kezd titkolódzani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kezd titkolódzani, meg másik srácnak képeit dicsérgeti, ezt szóvá teszem, hogy rosszul esik ak egyből letámad, meg úgy veszem észre, h engem kezd lerázni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
(7hónapja járunk,eddig ilyenek nem csinált,meg mostanában sűrűn veszekszünk is)
2015. jan. 30. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Szerintem várnod kell, és figyelned a további jelekre. Ha másik pasi képeit dicsérgeti, az még nem túl nagy probléma, de ha téged nem dicsérget emellett akkor az nem túl jó dolog. Hmmm le is támad és próbál lerázni...talán már nem talál olyan vonzónak, más jobban tetszik neki mint, te. Ha megtudod vele beszélni, hogy neked ez rosszul esik és megbeszélitek, hogy min kellene változtatni, hogy jobb legyen akkor talán nincs minden veszve.
2015. jan. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

huhh...nálam is 7 hónap után kezdte el a csaj csinálni ezt velem.

végül a hátam mögött összejött valakivel.... -.-

2015. jan. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én probáltam már szépen megbeszélni vele,hogy ez nekem nagyon rosszul esik,de neki áll fejeb és én vagyok a f*z,én mondtam neki,hogy fordított helyzetben neki se esne jól(én írogatok más lánynak képeihez)
2015. jan. 30. 00:27
 4/10 A kérdező kommentje:
*nem
2015. jan. 30. 00:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát tesó akkor állj neki azt dícsérgess te is más csajokat kevesebbet foglalkozz, ha akarsz közös programot akkor bocsi Évinek segítek a matek háziban szívasd te is sajnos a mai lányokkal ha az ember normálisan viselkedik akkor nekik áll feljebb ha bunkón akkor is. :D És akkor jönnek a hisztik hogy nincs egy normális pasi se ezen a világon....
2015. jan. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
illetve ha ő akar :D akkor találj ki kamu dolgokat ne ha te xDDD
2015. jan. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nkm 9honap utan lett ilyen ... lese szart :-D azt kb 1honappal rá szakitott h már nm szeret és más tetszik nki.... probald "utanozni" h te meg csjokat dicsersz hogy tudja milyen érzés :-) ha nm erdeklodik feled mar akk mond hogy nkd ez szrul esik... dobd ha semmin se valtoztat mert akk mar nm szeret... hány évesek vagytok?
2015. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát azt csinálom,nem érdekel már nagyon az egész,tudom,h ennek mi lesz a vége,én 22 ő 18
2015. jan. 30. 13:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyerj a lottón és akkor újra beléd fog szeretni.

Mást nem tehetsz, mert a nők k urvák.

2015. jan. 31. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ahogy írod (Y)
2015. jan. 31. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!