Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h főleg apám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h főleg apám korabeli meg tőlem messzi élő pasik próbálkoznak?

Figyelt kérdés
Mert észrevettem h olyan pasik próbálkoznak nállam mindenhol akik túl öregek hozzám (én vok 25) és ilyen 35-50 évesek akarnak velem ismerkedni meg összejönni, meg olyanok akik másik megyébe laknak, tőllem vagy 100 km-re... Ha meg mondom nekik hogy nem, mert idős hozzám, meg messzi lakik már megkapom h milyen negatív vagyok meg h a távolság/kor az csak kifogás... Pedig szerintem számit.. Én 25 éves vagyok nekem még a 10 év is sok, rengeteg az meg gáz ha egy csaj pasijáról azthiszik hogy az apja... Meg én nem tehetem meg hogy utazgassak, meg nemis hiányzik.. Nagyváros mellett élek, de oda mindennap bejárok a munka miatt, annak ellenére mindig az próbálkozik aki messzi lakik.. És levakarhatatlanok, a 40-50 éveskékről meg ne is irjak ők meg folyamat mondják h a korombeli fiuknak nincs egzisztenciájuk meg megbántanak, de szerintem ez nem igy van... Miért van ez?

2015. jan. 30. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert perverzek és kivannak égve.
2015. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Passz. De engem is minidig a nagyon idős pasik akartak felszedni. Bár nálam a 40+-os


15 éves korom óta megtaláltak. És azóta is ez a korosztály nyomul a legjobban.

2015. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
voltak már korombeli pasijaim, bár ők emberileg nem illettek hozzám. De sok korombeli srácnak komoly kapcsolata van v aki nállam 1-2 évvel idősebbek hülyeség h éretlenek
2015. jan. 30. 17:45
 4/12 anonim ***** válasza:

Sok ilyen bepróbálkozik. Nagyon sokféle van. Szerintem a legtöbb valami izgalomra vágyik a felesége mellett vagy exfelesége után (tisztelet a kivételnek). Olyan is van, aki csak internetes barátnőt akar (tisztelet a kivételnek). Szóval sokféle. Az ilyenekkel nem foglalkozom.

Le lehet pontozni.

Ha nem akarsz valakivel ismerkedni, ne foglalkozz vele.

2015. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én megmondom h nemakarok senkit
2015. jan. 30. 17:50
 6/12 A kérdező kommentje:
Vagyis őket nem.. De sokszor már ugyérzem hiába adok magamra, hiába öltözök csinosan hiába vok kedves, ugyérzem sose leszek jó a korombeli, lakóhelyembéli fiuknak...
2015. jan. 30. 18:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért 25 évesen egy 35 évest apád korabelinek nevezni... persze, lehet, hogy nálatok ez így van, nem lehet tudni. ;)
2015. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem mondanám apám korabelinek, de nekem még 10 év is sok. Max 2-3 év.
2015. jan. 30. 18:37
 9/12 anonim ***** válasza:

1 Mert dagadt disznó vagy.

2 Az öregek már nem naívak, ők már tudják, hogy csak a pénzre buktok.

2015. jan. 31. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nem vagyok dagadt disznó (50 kiló vagyok, és ügyelek az alakomra ) Ezt kikérem magamnak!

2. Van munkám, nemérdekel kinek mennyi pénze van!

2015. jan. 31. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!