Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Istenem! Itt a Valentin nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Istenem! Itt a Valentin nap és nem tudom mit adhatnek a barátomnak. Tizenhét éves és nemi eletet abszolút nem élünk. Valakinek valami jó, kreativ ötlete van?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Leszopod, vagy végre dugtok.
2015. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ElnökÚr ***** válasza:
Ninjago
2015. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Lepd meg egy csajjal, aki le is fekszik vele.
2015. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Mik ezek a hülye kérdések? Még hol van valentin nap, másodika van, jó reggelt!!!


No comment...

2015. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Egyébként mi a f..szért akarja minden csaj meglepni a pasiját? Mindenkit BÁLINTNAK HÍVNAK??????

Még a csajokat is??????

2015. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Elég szégyen, hogy egy évben csak egyszer, valentin napon akarják meglepni a pasijukat.


Nagyon érdekesek lehetnek ezek a kapcsolatok! lololol :D

2015. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vegyél neki csokit, amit nagyon szeret. Én pl raffaellónak örülnék.

Am nem nagy szám ez az ünnep, csokit meg virágot szokás adni, nem szexet... esetleg közös időtöltés, nosztalgiázás.

22f

2015. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6

Én pl nem csak ilyenkor lepem meg a pasimat és ő sem engem.

De szerintem jó dolog ezek ünnepelni hogy valentin nap hónap/évforduló.


Attól hogy valakit ezek nem mozgatnak meg nem értem miért zavar,ha mások meg igen. Mindenki azt csinál amit akar.


Amúgy lepd meg valami aprósággal,csoki vagy parfüm,de inkább beszéljetek meg valami programot. Mozi,kajálás, cukrászda, színház stb. Mi inkább ilyen programokat szoktunk csinálni,amit előtte közösen megbeszélünk.

2015. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
plüsspunci
2015. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8:


Nyilván, ha neked nem inged, ne vedd magadra :-)

2015. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!