Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemből barátság, majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből barátság, majd újra szerelem? Létezhet ilyen? Több éves együtt élés után mentünk szét. Ha újra barátok tudunk lenni, még belém szerethet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
lehetséges, de nem tudjuk miért mentetek szét
2015. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.
2015. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ja.

Tudod az nem barátság volt, csak leépített szerelem.

Csak fel kell támasztani.

Tudod attól, hogy épp nincs rajongás a partnerek között, a kapcsolatukat nem kell átnevezni barátságra. Az tök hülyeség.

2015. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogyan viselkedjem,hogy ne távolodjon el,de ne is nyomuljak?Én vagyok a lány.
2015. febr. 4. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok idő kell hozzá , teljes mértékben meg el tűnjenek az érzések. Én úgy gondolom legalább , egy év kéne hozzá. Akkor jó ha fiatalok vagytok , ebben a korban kicsit jobban változik az ember. Egy év alatt viszont , változhatsz és a változás új szeleket hozhat a kapcsolatotokba. Részünkről így nézet ki: Hatalmas rajongást , szerelmet éreztem felé ő csak barátságot. Később többet kezdet érezni , ebből meg született a több mint barátság. Egy év telt el majd nem éreztem semmit , de ő nagyon szeretet , szerelmes volt. Itt vége is lett a kapcsolatunknak. Jelenleg külön vagyunk várva , várjuk hogy múljon az érzés részéről. Fél év múlva találkozunk , ha találkozunk akkor majd talán többet tudok mondani. Lehet addigra mind kettőnknek lesz más vagy lehet nem és szerelem lesz belőle... Nem reménykedem , csupán jókat lehet vele beszélgetni , hülyéskedni de ha több lesz az sem baj csak müködjön.
2015. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!