Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek már senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek már senkinek sem kapcsolatra? Miért nem akarnátok egy lánnyal kapsolatot kezdeni, milyen okból? 21L

Figyelt kérdés
Régebben tehát 15-19 évesen állandóan jöttek a fiúk és udvaroltak nekem,mindig volt barátom stb. Most pedig az elmúlt majd egy évben senkitől nem kapok ilyen jelet,pedig most rengeteg új embert megismertem. Nem értem,miért nem figyel fel rám senki? Milyen okai lehetnek? Vagy mi az amitől fiúk azt mondjátok nektek kizárt,hogy x csajjal összejöjjetek ,mert..?
2015. febr. 12. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

igénytelen, buta, beképzelt........

nincs véletlen valami ilyesmi tulajdonságod? vagy esetleg kérdezz olyat aki ismer a környezetedben és a szemedbe mondja az igazságot...

2015. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

hát az igénytelenség az kizárt teljes mértékben. Sportolok,tanulok,elegánsan öltözök,még gyűrött ruhadarabot sem veszek fel,mániákusan vasalom őket tudom hülye szokás.... Járok kozmetikushoz,fodrászhoz minden hónapban minimum egyszer,szóval nem hanyagolom el magam.

Nem vagyok beképzelt,viszont igen ezt már mondták nekem,hogy úgy tűnök ,mint aki beképzelt,persze,amint beszélgetni kezdenek velem rájönnek,hogy egyáltalán nem vagyok az.

2015. febr. 12. 11:08
 3/13 anonim ***** válasza:

akkor lehet a kisugárzásod azt mutatja, hogy ilyen vagy...

mosolygós szoktál lenni általában? vagy inkább lenéző, kedvetlen?


hogy szoktál viselkedni általában?

2015. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
és ez csak rosszabb lesz :-)
2015. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha beszélgetek sokat mosolygok, de alapból,ha sétálok az utcán vagy ülök a suliban kedvtelen arcom van,erről nem tehetk ilyen a fejem :d de ha társaságban vagyok vidám szoktam lenni,beszédes,mosolygós.
2015. febr. 12. 11:19
 6/13 anonim ***** válasza:
En se jarnek olyannal akit 20 alatt egy rakat fiú megdugott.
2015. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Vannak az életben csendesebb periódusok. Ne keress hibát magadban.

Én azt vallom, hogy nem kell másnak látszani, nem kell magadra erőltetni semmit azért, hogy legyen párod. Valaki éppen olyannak fog szeretni, amilyen vagy. Nagyon fiatal vagy még, lesz még annyi pasid, hogy ihajj.

2015. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1. Keveset jársz el otthonról. Csak a suli és az otthon között ingázol. Se nappal, se éjszaka nem mész helyekre, vagy sokkal kevesebbszer mint régen.


2. Valamit változtattál a külsődön, ami elcsúnyított. (Pl. levágattad a hajad rövidre, vagy hasonló.)


3. Rosszabb viselkedésed lett.


4. Állandóan barátnők és barátok hada vesz körbe, sosem vagy egyedül, ami sok férfit elbátortalanít abban hogy odamenjen hozzád.

2015. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 opened paradise ***** válasza:

Nekem is sok olyan volt osztálytársam van,akik 16 körül álomnők voltak,mostmeg nagyon nem.

Nekem jót tettek az évek,nekik nem :D

Szóval:

Nem változtál?

2015. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

6#: szemét, de jogos


tényleg nem kell keresni a hibát, de elgondolkozni el lehet, h hátha vmi változott tényleg, vagy a világ, vagy te rosszabb irányba talán

2015. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!