Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell jól lereagálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól lereagálni a helyzetet?

Figyelt kérdés

Mentem le az állomásra, amikoris megállt mellettem egy rendőrautó. Kinézett belőle a rendőr, tetőtől talpig végigmért, majd kérdezett valamit, és mivel nem tudtam hasznos választ adni tovább állt. Az állomásra mentek, én pedig ott találkoztam a párommal. Leültünk beszélgetni a váróba, a rendőr meg beállt közvetlen elénk, végig hallgatta miről beszélünk, illetve folyamatosan engem bámult. A párom már szó szerint bámulta a rendőrt, hátha észbe kap, hogy én az ő párja vagyok, de nem. Aztán oda jött pár társa, sugdolóztak és közbe végig minket néztek. A párom iszonyatosan beelegelt, elkezdtünk telefonozni,nem is figyelni rájuk, de folytatták, mire felálltunk és kimentünk. Nem viccelek, utánunk jöttek, megálltak, és addig bámultak amíg el nem tűntünk a látókörükből.

A barátomat eléggé rosszul érintette, és ha gáz ha nem valahogy úgy érzem én se reagáltam le jól. Amint zavarba jövök, elröhögöm magam, most is ez történt, a párom pedig tiszta ideg volt. Szerintem úgy jött le neki, hogy tökre élveztem a helyzetet, és hiába mondtam, hogy nem azért nevetek valahogy kicsit kínosan érzem magam.

Aki azt írja, hogy a világ gondja, nem, tudom, hogy nem az, szimplán érdekel, hogy ilyenkor hogyan kell ezt lereagálni, illetve mi a legjobb, hogy a párom ne szívja mellre?

Bár minden pasis ügyet mellre szív, ha vaalki megbámul egyből tök flegma lesz.


2015. febr. 13. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:

A sírás és a nevetés teljesen természetes emberi reakció a feszültség levezetésére.

Ha egy ideje együtt vagytok -és gondolom így van, mivel párom-at írtál- akkor Neki tudnia kellene rólad, hogy ilyen vagy.

2015. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!! :)

Tudja, csak sokszor rosszul tud neki esni. Például ha veszekszünk, vagy megbántom valamivel, és zavarba jövök, akkor is nevetek, és mondtam is neki, hogy ne vegye magára egyszerűen nem tudom fékezni magamat, már mindent kipróbáltam(órán is voltak számomra kellemetlen dolgok ebből), mégis ha veszekedés során nevetek az neki ugyanolyan rossz mint ebben a szituációban.:(

2015. febr. 13. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Béna volt a barátod. Domináns srác ha mások elkezdik stírölni a csaját, akkor demonstrálja hogy a csaj az övé azzal, hogy megöleli, megcsókolja, és még mosolygott is volna a rendőrökre, amivel szavak nélkül is ezt üzenhette volna "ti csak csorgathatjátok a nyálatokat, de azt megengedem nektek, legyen ennyire jó napotok".


Buliban is azt látom gyakran hogy dominánsabb srácok sokkal természetesebben tudják kezelni azt ha csajukat stírölik, mint a bénák.

2015. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. Alapvetően igazad van és akartam is írni, hogy a srácon lógtam volna és agyon csókolom, de .. valahogy mivel rendőrök én se biztos, hogy megtettem volna.. ez kicsit kihívó és nőként elgondolkodnék rajta, hogy fene tudja mikor akadok az útjukba újra.
2015. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Barátod olvassa el:

[link]



Van aki kellemes helyzetben elsírja magát. Ezt a munkám során látom rendszeresen. Itt szipognak miközben boldogok :D

2015. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg gyanúsak voltatok,nem azért meresztették a szemüket mert olyan hihetetlenül szép vagy.
2015. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem is stíröltek már (pedig laza póló-sort-szandál, semmi szoknya, vagy ilyesmi), mire a párom felém fordult magához húzott és megcsókolt. Így eltakart a csávó elől, és ki is fejezte neki, hogy igen, nézheted, de CSAK nézheted.


A barátod eléggé hlyén viselkedett, nem a rendőrt kellett volna bámulnia, hanem veled foglalkozni, simogatni, átölelni, stb.

2015. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg lehet, hogy annyira zavartan reagáltatok arra, hogy megnéztek Titeket, hogy az már gyanús lett.


Sokszor rendőr járőrök, útlevélkezelők, vámosok firtató szemekkel nézik rutinellenőrzéskor is a személyek gesztusait, ha látják hogy idegesebben reagál, akkor jobban megnézik.


Egy nyugodt idegrendszerű ember se tud azért olyan könnyen nyugodt maradni pl. vámvizsgálatkor, ha tudja hogy ha a bőröndjébe rejtett kábszerért az adott országban életfogytiglani vagy halál büntetés jár.

2015. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!