Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök nélküle továbblépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök nélküle továbblépni nem megy próbáltam mit csináljak? én se és ő se tudunk változni

Figyelt kérdés
5 hónapja szakítottunk azóta megpróbáltuk 1x és nemment csak egy hétig..
2015. febr. 14. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtok a kapcsolat érdekében változni, akkor ninc miről beszélni ,el kell felejteni egymást.
2015. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem olyan változásról beszélünk mint pl ne a barátaiddal legyél hanem velem, szóval nem döntésen alapulóakról hanem jellembeli tulajdonságokról
2015. febr. 14. 22:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha egyszer nem megy, akkor nem egy kár erőltetni.
2015. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sajnos sok esetben igaz, hogy "a toltott kaposzta csak felmelegitve jo", maskor ne kezdjetek elolrol szerintem.


Sok hasznos tanacs van a google-ban, hogy mi a jo szakitas, szerelmi csalodasok ellen.


A szakitas, szerelmi csalodas egyfajta gyasz folyamat, amit megkell gyaszolni ugymondd.

Ilyenkor az a jo, hogy (igaz elcsepelt mondas, de igaz) az ido segit (mindegy meddig voltatok egyutt).


Akkor erdemes uj kapcsolatot kezdeni, ha teljesen tul tutta magat tenni magat az ember az elozon.


A legjobb es ami nekem is segitett (sajnos nem egy szerelmi csalodasom volt-szakitottak, en szakitottam, remenytelen szerelem is), hogy minden kapcsolatot megszakitottam az illetovel. Nem haragszom rajuk, semmit sem tudok roluk es nem is hianyzik, hogy tudjak, akarmilyen nehez eleinte, de megkell allni nem keresni a masikat, stb. utana mar a kesztetes is alabbhagy, majd megszunik.


Megha faj is, de ajanljak, hogy megkell elni a fajdalmat.

Apukam nekem azt ajanlotta, hogy ha faj mondjam magamnak "fajj, csak fajj" elobb utobb alabbhagy a fajdalom es konnyebb lesz.


Sajnos ezt a fajta gyaszfolyamatot is, ami egy szerelem csalodasa okoz, nem tudja elkerulni az ember, ha szeretett valakit, de hal Istennek tullehet tenni magat az embernek.


Nekem kicsivel tobb mint 1 ev kellett, hogy tullegyek szepen a csalodasaimon, igaz meg van, hogy elojonnek emlekek, de mar nem tolti ki a mindennapomat, kezdem visszanyerni a regi onmagamat, stb.


Vondd le a kovetkeztetest is a kapcsolatbol, tanulj belole. Igaz ez akkor fog menni, ha mar lecsendesedtek az erzelmek.


De emberfuggo, hogy ki mikor teszi tul magat, stb. DE nem lehetetlen.


Vegezetul az egyik kedvenc idezetem, ami barmikor jol johet:


"Mindent tul lehet elni. Ha hiszed, ha nem

meg ot is. Azt is, hogy nem szeret, hogy

sosem szeretett vagy mar nem ugy. Tul

fogod elni, csak hagyd neki, hogy elje a sajat

eletet, igen szomoru, de nelkuled. Engedd,

had jojjon az, akinek te pont eleg leszel."

2015. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
* es senki sem potolhatatlan, megha igy is latszik, hidd el. :)
2015. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy előtte már 2 hosszabb kapcsolatom volt, és 1 hónapnál nem tartott tovább a szenvedés most ez 5 hónapja tart és mindennap egyre rosszabb..
2015. febr. 15. 01:28
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyban fugg az is, emberfuggo, hogy meddig voltatok egyutt, ki milyen hamar tudja tultenni magat csalodasokon, stb.


Az 5 honap meg teljesen normalis.

Lefog ez ulepedni hidd el, csak meg tobb ido kell hozza.

Ereztem en is igy, azt hittem en is, hogy megorulok, hogy nem tudom tultenni rajta magam, nagyon fajt a dolog, de sikerult, ahogy a fenti kommentekbe is irtam.


Neked is sikerulni fog, csak tobb ido.

Probald meg elfoglalni magad massal.


Tudom ez nem megy egyik naprol a masikra, de probald meg tudatositani magadba, hogy "eros vagyok, fel tudok allni, megyek tovabb".


Hidd el egy ido utan, mar nevetni fogsz szinte rajta, hogy minek is szenvedtel valakiert ennyit.

Egy eleted van, nem bankozhatsz senkiert sem orokke. :)


Sok sikert es soha ne add fel!

2015. febr. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=xhrBDcQq2DM aki egy r*bnc az az is marad.de a krvákat is utoléri a igazság:D
2015. febr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Huzzal már soma.
2015. febr. 15. 10:00
 10/14 anonim válasza:
szerintem keversz valakivel kérdező:D
2015. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!