Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg mire véljem?

Figyelt kérdés
A barátomnál voltam, és a mosdónál ki volt téve egy női intim mosakodó, aminek a fele hiányzott. Pár napja még nem volt ott. Hát rákérdeztem, hogy az ugyan minek neki? Azt mondta, azzal mossa magát alul... És az anyjától kapta. Nem tudom, mit gondoljak. A múltkor a kukában volt egy csomó használt betét (nem az enyém, én nem használok betétet), véletlenül vettem észre amikor beledobtam vmit. Azt is megkérdeztem, nem tudta hogyan kerültek oda. Egyedül lakik. Mire gondolnátok? Paranoiás vagyok?

2015. febr. 15. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez kész :)

Nem tudta,. hogy került oda....szekrényekben nincs véletlenül női ruha?

2015. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az anyjától? Meg nekünk minek intim mosakodó? A barátod hazudik.
2015. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Ez kamu szerintem... A barátom egyszer kipróbálta az intim lemosómat és azt mondta csípte neki..szerintem nem jó pasiknak.
2015. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Jó hülye vagy ha ezt mind beveszed...istenem én miért nem találok egy ilyen ostoba lányt?
2015. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Még a mosakodó gélt elfogadnám, de a betét, az rázós. Ne mondja már, h menzesze is van.... Valami nincs rendben. Vagy lánya, és nem pasi, vagy valami sántít.
2015. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ostoba. Nem veszem be. Csak nem értem miért csinálja ezt velem. Szerinte feleslegesen féltékenykedek, paranoiás vagyok, és direkt keresek vmit, amivel be tudom feketíteni. Azt mondja, hogy ha más kéne neki, akkor nem akarná, hogy odaköltözzek. Én meg már teljesen összezavarodtam.
2015. febr. 15. 20:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a betét is az anyjáé volt :D

Vag megcsal.

2015. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A betétnél kiröhögött, mert hogyan csalna meg egy olyannal, aki éppen menstruál??
2015. febr. 15. 20:37
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
hülyének néz.
2015. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

És most mit csináljak? Hogyan győződjek meg a dolgokról 100%osan? Tiszta szar kedvem van egész nap, ő meg jön azzal, hogy nem érzi hogy szeretem.

Tegnap amikor bement a fürdőszobába, akkor megnéztem az egyik telefonját (a másik le van kódolva). A híváslistán csak csajok voltak, van amelyikkel éjjel fél2kor beszélt, a másikkal hajnali 4kor...volt amelyiktől 6 db nem fogadott hívása volt egymás után. Velem sosem beszél ennyit. De állítólag csak a barátai ezek a csajok. Persze nem mondtam meg, hogy belenéztem a telefonjába, azt már nagyon cikinek érezném. Amikor együtt vagyunk, általában le van halkítva a telefonja, főleg ha a net is be van rajta kapcsolva. Mondtam neki, biztos azért, hogy ne halljam, ha írogat valamelyik...

2015. febr. 15. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!