Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is csak játszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak játszik a hugommal?

Figyelt kérdés
Hugom 22 éves , kb 1.5 éve megismert egy srácot, már szinte az esküvőt tervezgetik. Ezalatt a 1.5 év alatt mindössze egyszer találkoztak, mivel a srácnak mindig volt valami átlátszó kifogása, pl balesetet szenvedett, kórházba van, lezárták az utat, ilyesmiket. A hugom pedig nem lát tovább az orránál... Véleményeket nem hallgat meg, tanácsot nem fogad el.... Szüleim ellenzik az egészet, de ő hajlandó lenne akár megszökni is vele. Hogyan kellene megvilágosítani arról, hogy csak játszik vele?
2015. febr. 20. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem árt, ha az ember néha a saját bőrén tapasztal meg dolgokat.
2015. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem értem, hogyan eshetett bele ennyire egy találkozó után...
2015. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy létezik ilyen.

Nem azt mondom ,hogy hazudsz, de ez annyira hihetetlen.

1 találkozó után ? :DDD

Nevetséges !

2015. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szerelem vak, sehogy. Hagyjátok, hadd kövesse el a saját hibáit, mást nem tehettek úgyse.
2015. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én hugom is ilyen, 2x látta a srácot, összejöttek. a srác külföldre kiköltözött félévente találkoznak(eddig 3x) szerintem arról szól az egész hogy itthon is legyen egy puncija. szüleim elnézik. engem iritál. ö pedig nem lát tovább az orránál.
2015. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!