Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam, turjek meg vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam, turjek meg vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Baratommal 8honapja vagyunk egyutt. 30 eves, en majdnem 25. Nagyon jol indult a kapcsolatunk, azt gondoltam, hogy o a tokeles ferfi az eletemben. Aztan jottek a problemak, nem nagyok, csak o nem tudja kezelni a helyzetet. Peldaul tegnap osszevesztunk azon, hogy megbeszeltuk lasagnat csinalunk, en dolgoztam, mire hazajottem elokeszult mindennel, az o resze tokeles lett, az enyembol meg kifelejtette a paradicsomszoszt. (Nem eszek hust.) Es mikor szovatettem, hogy nem nezett utana hogy kell hus nelkul csinalni, meg o lett merges ram, es hogy En rontottam el a mai napjat... Nem ertem, hogy miert nem tudja normalisan kezelni a helyzetet, nyugodtan. Mindig o ront el valamit, o tesz valami rosszat es utana mindig en vagyok a rossz. Es termeszetesen sosem tud bocsanatot kerni, csak megbant. Ha veszekszunk sokat sirok miatta es idegeskedek, mert nem tud odajonni hozzam es elmondani, sajnalom, elrontottam, tegyuk jova. Ha nem veszunk ossze, akkor termeszetesen minden rendben van es allitasa szerint szeret es nem akarja, hogy elhagyjam. De nekem mar elegem van, ugy viselkedik, mint egy gyerek es nem tudom mit tehetnek vele. Nem tudja mit kell tennie vita helyzetben, csak csunyan beszel es ideges. Mit gondoltok?

2015. márc. 2. 11:23
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Annyi meg hozzatartozik a tortenethez, hogy Angliaban elunk, o lengyel szarmazasu, egy hazba kerultunk es ugy alakult ki kozottunk, hogy mindig beszelgettunk, osszejottunk es 3honapra ra egy szobaba koltoztunk.
2015. márc. 2. 11:25
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak leb*sztad, hogy nem lett jó akkor ne csodálkozz.

Mondd neki, hogy örülök, hogy megfőztél és gondoltál rá, hogy nekem másképp kell csinálni. Kérlek, máskor figyelj rá, hogy legyen benne paradicsom is.

Nekiugrasz akkor mit vársz???

2015. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Azzal vedi magat, hogy nem volt normalis kapcsolata es nem tudja mit kell tennie. De ez annyira nevetseges kifogas 30 evesen... Szeretem, mert ha nem veszekszunk es jo a kapcsolatunk megadja a torodest, a szeretetet, amit mas eddig nem tudott. De ezekkel a veszekedes a semmin dolgokkal nem tudok mit tenni... Fogalmam nincs mi lenne a helyes lepes.
2015. márc. 2. 11:28
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy a fent említett helyzetben te viselkedtél gyerekesen. Ha főz rám a pasim és próbál tekintettel lenni az ízlésemre, mint ahogy a te vegetarianizmusodra ő próbált, akkor az a pasi minden kincset megér és nem fogom elkedvetleníteni, hanem megköszönöm, amit csinált. Legfeljebb humorral jegyzem meg, hogy paradicsomszósszal jobban szeretem, de még véletlenül sem veszek össze vele ezen és mi az, hogy kérjen bocsánatot? Hát az eszem megáll. Neked kéne bocsánatot kérned tőle.
2015. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Költőnő? ***** válasza:
100%
Mindig ő ront el mindent? Ez biztos?
2015. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem ugrottam neki, csak mondtam neki, hogy koszonom, hogy elokeszitett mindent es biztos nagyon finom lesz... aztan rakerdeztem, hogy nem nezett utana, hogy kell az en reszemet csinalni, csak a magaet? Nem voltam ideges, nem beszeltem vele csunyan, csak nekem ez ugy jott le, hogy csak magara gondol... es aztan robbant a bomba.
2015. márc. 2. 11:31
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy veszem le ebből, hogy mindig mindenbe belekötsz és mindenért hibáztatod. Ha pl. én felmosnám a konyhát, de az egyik sarkot kifelejtettem és koszos marad, aztán jön a párom szólni "hogy te ezt itt nem vetted észre?", majd ilyenek és ehhez hasonlók sorra megtörténnének én ideges lennék és nagyon megunnám már, hogy mindenért szól. Ez pszichológia, és ebben az esetben neked kell bocsánatot kérned.

Szerintem.

2015. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az, aki csak magára gondol. A kérdésed meg, hogy nem nézett-e utána... kifejezetten provokatív. Mi lenne, ha az ilyen jó pasik nem az önző libáknak udvarolnának, hanem pl. nekem? :(
2015. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Csak az en szemszogembol neztem a dolgot, de en nem mondtam semmi rosszat neki, es nem ugy, hogy eheteten, elrontottad az egeszet. Csak szova tettem, hogy mit hibazott es utana mar kiabalt es ajtot csapkodott. Talan tul sokat varok el tole... De ha en keszitek neki meglepetest, mindig torekszem arra, hogy tokeles legyen.. De igazatok van valahol, nem ertem, hogy miert varom el, hogy tokeletes legyen minden... Nem tudom hogy tudnek valtoztatni magamon, hogy realisabban lassam a helyzeteket.. :(
2015. márc. 2. 11:44
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

"Mindig o ront el valamit, o tesz valami rosszat es utana mindig en vagyok a rossz."

Mindig mindenért más a hibás igaz? OFC, tipikus, szegéyn TE aki mindig mindent jól csinált, te kis ártatlan aki semmiről se tehet, de a gonosz barátom mindig mindent elront.. Na persze, kicsit szálj magadba jó? te kis kretén..

2015. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!